Кріплення для приварки і основні методи його установки

Кріплення для приварки і основні методи його установки. Купить оптом

Кріплення для приварки і основні методи його установки

Сопутствующие товарыкріплення для пріваркі

Крепіж для приварки відрізняється жорсткою фіксацією на деталях, а тому використовується в тих випадках, коли металовиріб або конструкція вимагає підвищеної міцності з'єднання. До різновидів кріплення для приварки відносяться приварні шпильки, гайки, втулки, контакти заземлення, болти заземлення, цвяхи для ізоляції та інші елементи. Основні матеріали, з яких виготовляється приварной кріплення, - сталь, нержавіюча сталь, латунь, алюміній. економічний кріплення для приварки На сьогоднішній день розроблено декілька способів приварки кріплення.


Найбільш швидкий і економічний - приварювання конденсаторним розрядом. В основі зварювальної установки конденсаторна батарея, яка здатна накопичувати великий енергетичний заряд. На кріпильних елементах, призначених для даного виду приварки, завжди є опуклість з тонким кінчиком. Він прикладається до поверхні виробу, і потужний заряд подається на область приєднується поверхні металовиробів і аналогічну зону на деталі. В результаті вони розплавляються, і кріплення занурюється в размягченную поверхню. Даний метод можна використовувати на тонколистових виробах, оскільки глибина залягання метизів становить всього 0,1 мм.

 економічний кріплення для приварки

При необхідності більш глибокої фіксації кріплення для приварки (для листів товщиною від 2 мм) використовується приварка електричною дугою (ARC). Для цього на кріпильний елемент необхідно надягати керамічне кільце. Зварювальний випрямляч включає дугового розряд. При цьому метиз трохи піднімається над поверхнею. Дуга розплавляє на деталі зону в рамках керамічного кільця, яке є обмежувачем, кріпильний елемент карбується в неї і при застиганні утворює жорстке з'єднання. Фіксація виконується за частки секунди і відрізняється стійкістю до силових навантажень. Більш досконала різновид цього методу - приварювання електричною дугою з коротким циклом (SC).


Серед новітніх методів фіксації кріплення для приварки можна виділити приварення в радіально-симетричному магнітному полі (SRM), запатентовану компанією Воlt.Ua. Вона відрізняється низькими енерговитратами і не вимагає обмежувальних кілець.
Навколо металовироби практично не утворюється деформацій, лише дуже тонке кільце зварювального шва.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее