Кріплення для труб

Кріплення для труб . Купить оптом

Кріплення для труб

Сопутствующие товары


Кріплення для труб

Кожен об'єкт, що зводиться, незалежно від використання, має прилади опалення, водопровід, каналізацію. Інженерні системи створюються за допомогою розводки по приміщеннях труб різного матеріалу і діаметра. У переважній більшості використовують металеві труби. Останнім часом в приватних будинках, дачах, офісах з автономним опаленням застосовують металопластикові розводки. Але, в будь-якому випадку опалювальні та інші системи життєзабезпечення необхідно кріпити до стін, перегородок та інших вертикальних конструкцій. Для міцної, надійної установки використовують кріплення для труб.

Кріплення для труб

Хтось сказати, що, мовляв, скільки труб, стільки і кріплення. І був абсолютно прав. На його виробництво працює ціла індустрія. У нашій країні цим займаються сотні сучасних підприємств, які ледве, ледве покривають дефіцит кріпильного матеріалу. У зв'язку із зростанням економіки, подальший розвиток регіонів, попит на кріплення для труб буде постійно зростати.

Варто відзначити, що компанія «БОЛТ.ЮА» вже сьогодні здатна виконати замовлення на поставку кріпильних виробів в будь-якій кількості. Це обумовлено тим, що з виробниками профільної продукції укладені довгострокові договори на поставку кріплення. На даний момент компанія готова продати:

DIN 3017-1 хомут черв'ячний стрічковий для шлангів
 

DIN 3570-хомут U-образний (болт-скоба) 
 

1. Ординарні кліпси

2. Хомут пластмасовий з фіксатором
 

3. Кліпси подвійні

4.Металліческій хомут з ​​гайками і з профілем з гуми

5.Шурупи-шпильки

7. Оцинковану перфоровану стрічку

8.Крюк двосторонній пластмасовий

12..хомутдля електропроводки.
 


 
Купити кріплення для труб

Весь цей кріплення об'єднує спільна ідея, яка полягає в міцному закріпленні на вертикальних і інших площинах, труб різного діаметру і матеріалу. Компанія реалізує продукцію, яка постійно відповідає вимогам і нормам профільних ГОСТів України. Якщо при оформленні заявок на оптові поставки трубного кріплення в каталозі і на накопичувальному складі не виявилося деяких найменувань, то не варто впадати у відчай. Служба забезпечення підприємства виконає замовлення в найкоротший час.
В останні роки асортимент трубного кріплення сильно змінився. Заводи приступили до випуску продукції, виготовленої за сучасними технологіями з інноваційного сировини. Замовляйте і купуйте новинки. Для того щоб купити кріплення для труб оптом чи вроздріб зателефонуйте нам за тел. +380443313137 Або надішліть заявку на пошту: office@bolt.ua

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее