Купити шпильки

Купити шпильки. Купить оптом

Купити шпильки

Сопутствующие товары


Купити шпильки

З'єднання,  в яких потрібно надійно  зафіксувати віддалені один  від одного елементи,  виконуються із застосуванням кріплення,  що має значну довжину і  різьблення на обох своїх  кінцях.  Такі  вироби називаються  шпильки і використовуються в багатьох галузях:

 

  • В будівництві
  • У машинобудуванні
  • У сфері монтажу  різних конструкцій - рекламних  щитів,  вентиляційних  систем і т.п.


Виготовляється такий вид кріплення з високоякісного металу, здатного витримувати великі навантаження, який для захисту від окислення покривається шаром цинку. Конструкція шпильок може бути різною - різьблення буває по всій довжині вироби або тільки на його краях, на різних кінцях різьблення можна робити під гайки з різним кроком і діаметром. Фіксацію шпильки також можна здійснювати різними методами - гайкою, анкером, зварюванням або простим закручування в готовий отвір в основі із заздалегідь зробленої різьбленням. Застосування додаткових елементів типу шайби або інших варіантів розширення площі опори дозволяє надійно закріпити за допомогою цих метизів деталі з самих різних матеріалів - дерева, каменю, бетону та ін. Тому такий вид кріплення має особливо широке поширення і використання.

Сучасні виробники пропонують до продажу шпильки, виготовлені за вітчизняним (ГОСТ) та імпортним (DIN, ISO) стандартам. Тому їх можна використовувати практично у всіх великих і об'ємних конструкціях і з усіма видами кріплення.

У нашому магазині підібраний максимально широкий модельний ряд металовиробів цього виду, і кожна позиція каталога супроводжується необхідними сертифікатами якісного відповідності міжнародним вимогам. Тому у нас ви зможете швидко і просто купити шпильки потрібного виду найвищої якості, які гарантовано витримають всі належні навантаження і допоможуть вам здійснити вашу діяльність. Ми відпускаємо весь товар в будь-якому вибраному вами кількості - від штучного до великого опту. І будь-яка партія буде доставлена ​​ вам без затримок, оскільки наші склади завжди мають значні запаси метизів всього нашого асортименту. Прямі поставки від виробників всіх країн дозволяють нам утримувати ціни на всі види виробів на найвигіднішому для всіх наших клієнтів рівні. Тому, роблячи замовлення в магазині, ви отримаєте разом з бездоганним товаром дуже приємні умови його придбання. Що неодмінно приведе вас ще не раз до нас за покупкою.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее