Купити анкер

Купити анкер. Купить оптом

Купити анкер

Сопутствующие товары


Купити анкер

Для конструкцій, в яких потрібно особливо міцне і надійне кріплення, використовуються анкерні болти. Цей кріплення складається з двох складових - металевої гільзи і вкручувати в неї гвинтового елемента. При здійсненні монтажу гільза поміщається в заздалегідь підготовлений отвір в основі. У момент вкручування в неї несучої навантаження частини відбувається розпирання пелюсток гільзи і закріплення її в товщі матеріалу. Така фіксація є найбільш надійною, оскільки досягається краще зчеплення анкера з несучою основою. Застосовується вона для скріплення між собою різних елементів будівельних та інженерних конструкцій, для підвішування вантажів значної маси, для особливо потужною фіксації розтяжок і з'єднань. Одним з варіантів кріплення є хімічні різновиди анкерів. Зчеплення з основою здійснюється за рахунок використання речовини, що клеїть, в яке занурюється різьбовій елемент. Рідкий компонент проникає в глибину матеріалу, що має пори і пов'язує його. Тому кріплення за допомогою хімічного анкера вважається найнадійнішим і демонтувати його без порушення цілісності основи неможливо.

 

Міцність анкерного кріплення багато в чому забезпечується якістю матеріалу, з якого виготовлені елементи. Високолеговані гарантують довговічність надійної фіксації. Крім цього, метал для анкерів використовується нержавіючий - що дозволяє застосовувати їх для відкритого простору без обмежень і додаткової обробки.

 

Крім різноманітності видів анкерів за принципом фіксації, вони розрізняються формами залишаються на поверхні частин гвинтових елементів. Найбільш поширені - гаки:

 

  • прямі
  • округлі відкриті
  • Петелькові
  • гойдалкових

 

У нашому асортименті можна підібрати будь-який вид анкерного кріплення. Залежно від технологічних вимог і якості матеріалу, в якому буде фіксуватися анкер, ми пропонуємо вам різні їх модифікації:

 

  • хімічні
  • гвинтові
  • клинові
  • забивні
  • заставні

 

А також багато інших видів анкерів.

У нас завжди в наявності товар будь-якій позиції, представленої в каталозі. Тому кожне замовлення буде виконано в найкоротші терміни після надходження точної заявки від клієнта.

Весь товар надходить до нас тільки від надійних і перевірених виробників, які гарантують його якість. І відпускається по самим приємним цінами, які стануть для вас приводом знову звернутися в нашу компанію.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее