Купити болти

Купити болти. Купить оптом

Купити болти

Сопутствующие товары


Купити болти

Для з'єднань, які вимагають швидкого і міцного монтажу або підлягають можливої ​​подальшої розбиранні, використовують гвинтові види кріплення - болти. Зовні вони являють собою стрижні з різьбленням, забезпечені багатогранними, напівкруглими, потайними головками. Це найбільш надійний варіант з'єднання, оскільки виконані з якісного металу болти здатні витримувати максимальні навантаження.

З їх допомогою можна легко скріплювати деталі між собою або фіксувати рухливі елементи конструкції щодо основи. Робота з цим видом кріплення не вимагає спеціального інструменту і навичок, тому він найбільш поширений в багатьох сферах, де проводиться монтаж та збирання.

Основні напрямки, які використовують з'єднання деталей за допомогою болтів:

Будівництво
автомобільна індустрія
меблеве виробництво
Будівництво, експлуатація і обслуговування доріг
верстатобудування
Приладобудування
А також безліч інших галузей
З'єднання може проводитися за допомогою пари болт-гайка, або вкручування болта в підготовлений отвір з відповідною різьбою. При цьому досить часто додатково використовують як матеріал прокладки елемента шайбу або гровер, що забезпечує більш якісне притиснення деталей між собою.

Всі болти випускаються відповідно до державних стандартів, а також іншими стандартами, в яких вказані не тільки розміри болтів і їх типи, а й якість вихідного матеріалу, що йде на їх виготовлення. Для захисту від впливу негативних факторів навколишнього середовища кріплення виготовляється з нержавіючої сталі, або піддається поверхневої обробки. Як правило, для цього застосовується традиційний метод оцинкування або анодування. Для використання метизів в умовах великих навантажень необхідно вибирати вироби, вироблені з високоміцної сталі.

Для монтажу за допомогою болтів досить мати гайкові ключі, що відповідають розміру шестигранною головки, або викрутку для кріплення з округлою голівкою. Меблеві потаємні болти призначені для фіксації їх з використанням гайки. Процес з'єднання деталей за допомогою болтів настільки простий, що впоратися з ним без проблем під силу навіть не кваліфікованому працівнику.

Інтернет-магазин BOLT.COM.UA - це тільки високоякісний металеве кріплення з Європи. Весь товар, представлений у нас, завжди в наявності на складі. Асортимент нашого магазину пропонує найбільш широкий вибір кріплення, в якому можна знайти металовироби будь-якого призначення і виду.

З нашою допомогою ви зможете стати володарями найрізноманітніших видів болтів:

оцинкованих
будівельних
високоміцних
відкидних
секретних
меблевих
шестигранних
Рим-болтів
стопорних
анкерних
фундаментних
З шестигранною головкою
З потайною головкою
З дюймової різьбленням
М36, М16, М27, М22

Всі болти, купити які ви збираєтеся у нас, мають сертифікати, що підтверджують їх якість і гарантують надійність виробів. У каталозі, пропонованому вам магазином, ви зможете без зусиль підібрати необхідний вам кріплення, який максимально підійде вам по потрібних параметрах.

Ми надаємо унікальну можливість своїм покупцям купувати наш товар в будь-якій кількості, в прямій залежності від ваших потреб - від штучного до оптового. Завдяки такому підходу вам не доведеться переплачувати. Крім того, ми завжди можемо, хочемо і готові зробити вам цікава пропозиція. На все болти ціна встановлена ​​на рівні оптової вартості, оскільки ми працюємо з кращими і найбільш надійними європейськими виробниками напряму.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее