Купити гайки

Купити гайки. Купить оптом

Купити гайки

Сопутствующие товары


Купити гайки

Як часто ми зустрічається, що в купленому нами наборі, будь то, що завгодно, просто-напросто не вистачає болтом, гайок, або інших деталей. Сьогодні ми поговоримо про гайках. Я думаю, що призначення гайки знає кожен, але для тих, хто без поняття, що таке гайка, і де вона потрібна, я спробую пояснити. Гайка - це спеціальний кріпильний елемент, всередині гайки є різьблення, за допомогою якої її можна накрутити на болт, шпильку або гвинт. Гайки бувають різних видів, найпопулярніші - це шестикутні гайки. Але, крім них можна знайти ще багато різних видів: трикутні гайки, квадратні, круглі зі спеціальною насічкою, гайки «баранчики».

Гайка має великий спектр застосування, їх використовують, як і в меблевій промисловості, так і в мостобудуванні, як в автобудуванні, так і на механіко-складальних виробництвах, в загальному - гайка використовується, де тільки це доречно. Дуже важливо мати у себе вдома гайки різних типів, адже ніхто і ніколи не може знати, коли саме гайка їм знадобиться. Виготовляються гайки на спеціальних заводах зі сталі підвищеної міцності. А купити гайки можна у нас оптом чи вроздріб. Ціна гайки невелика, а якщо брати продукт оптом, так вона взагалі не відчувається.

Так само хочеться відзначити дуже цікаву історію гайок, свій шлях вони взяли ще з XVII століття, і ще до сих пір люди не змогли придумати їм щось в заміну, а це значить, що створювати щось нове і не потрібно, адже людей і так все влаштовує. Саме в XVII столітті люди вперше з'єднали гайку з гвинтом, але були ще не дуже популярні на той час. Широкий спектр застосування і величезну популярність гайки отримали за часів технічної революції, для тих, хто не знає 1765 рік, в той час Джеймс Ватт винайшов парову машину, виробники зрозуміли, що з'єднання з допомогу різьблення створить більш надійний паровий двигун.

Що б ви повністю зрозуміли, на скільки, важливі гайки в наш час, давайте поглянемо на просту статистику. В середньому: в телефоні використовується 73 штуки, в посудомийній машині їх 115 штук, холодильнику - 275 штук, автонавантажувачі - 940 штук, вагоні - 1200 штук, автомобілі - 3500 штук, реактивному літаку - 1,5 мільйона штук. Я думаю, вам тепер стало набагато ясніше, що гайки дуже корисні, і використовуються практично скрізь.

Всі гайки створюються за спеціальними ГОСТам, адже потрібні спеціальні стандарти, які допоможуть без проблем підібрати потрібний вам інструмент для закручування гайок. Крім своєї назви на кшталт, гайки так само розрізняються розмірами, гайки бувають різні, а розмір вказують просто цифрою, наприклад, гайка на «8», «16», «32», «10» і так далі. Але навіть якщо розмір був правильно підібраний, то все одно гайка може не підійти, адже ще є таке поняття, як крок гайки - це відстань між бічними сторонами профілю, вимірюється в частках метра або кількістю ниток на один дюйм. Різьба буває різних видів:
- Метрична - має досить широкий спектр застосування, номінальний діаметр від 1 до 600 міліметрів.
- У метричній конічна - створена спеціально для стопоріння і герметичності різьблення.
- Циліндрична - заснована на метричної, номінальний діаметр від 1,6 до 200 міліметрів.
- Кругла - використовується для санітарно-технічної арматури.
- Трапецеїдальних - звичайна метрична різьба, тільки з кутом повороту профілю в 30 градусів.
Якщо ви прочитали статтю від початку і до кінця, то повинні були зрозуміти, що гайки дуже популярний предмет, він використовується де тільки це завгодно, і його потрібно завжди тримати в запасі під рукою. Ви можете купити гайки будь-якого виду, замовивши у нас на сайті, зробити покупку можна в роздріб або оптом. Ціна гайок буває різною, все залежить від її виду та рідкості, наприклад, шестикутна гайка є найдешевшою, що не скажеш вже про круглу або гайку «баранчика».

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее