Купити дюбель

Купити дюбель. Купить оптом

Купити дюбель

Сопутствующие товары


Купити дюбель

Для закріплення і скріплення різних конструкцій використовується найбільш поширений вид кріплення - дюбель. За своєю суттю - це порожниста вставка з металу або пружного пластику, яка вставляється в підготовлене заздалегідь отвір відповідного діаметру. Вона дозволяє надійно і дуже щільно зафіксувати в матеріалі потрібний кріплення. За допомогою такого виду з'єднання здійснюються складальні та оздоблювальні роботи в самих різних галузях виробничої сфери, а також в будівництві і ремонті.

У загальній конструкції дюбель є ущільнюючим елементом, що дозволяє зафіксувати цвях або гвинт, за допомогою якого здійснюється кріплення. За класифікацією розрізняють два типи виробів - розтискні і анкерні. Вибір потрібного вам дюбеля залежить від характеристик матеріалу, в якому має бути встановлювати кріплення. Для різних видів стінових блоків і каменів, панелей та інших об'єктів використовуються відповідні типи закладок. Особливості та призначення кожного типу можна дізнатися з специфікацій, які виставлені разом з виробами на сторінках сайту нашого магазину.

На сьогоднішній день все більшої популярності набувають дюбелі із зносостійкого пружного пластику, які поступово замінюють металеві варіанти. Всі зразки представлені в нашому каталозі в широкому асортименті, що дозволяє клієнтам компанії підбирати тільки найбільш підходящий для своєї роботи кріплення.
Дюбелі традиційно зараховуються до групи так званих глухих кріплень. Свою назву вони отримали завдяки тому, що мають недоступний для монтажного інструменту вільний кінець. Вставлений в отвір кріплення вже неможливо витягти, не пошкодивши сам виріб або матеріал, в якому воно фіксується. Щоб вирвати дюбель з матеріалу основи, необхідно докласти колосальне зусилля. Саме тому таке кріплення частіше - набагато краще багатьох інших.
види дюбелів

У нашому магазині вам надана можливість придбати найрізноманітніші види дюбелів:
• Розпірні
• Фасадні
• Монтажні
• Універсальні
• Метелики
• Дюбель-саморізи
• Дюбель-цвяхи
• Дюбель-шурупи
• Дюбель-гаки
• Металеві
• Пластикові
• Нейлонові

Крім перерахованих основних видів дюбелів існують найрізноманітніші їх варіанти, які ви також зможете знайти в нашій колекції. Ми уважно стежимо за змінами тенденцій і надаємо вам не тільки традиційні моделі кріплення, але і найбільш інноваційні технічні рішення.

Весь асортимент, який ви бачите в нашому каталозі, постійно є в наявності, оскільки ми працюємо тільки з перевіреними і максимально надійними компаніями-виробниками сучасного кріплення. Це гарантує і наявність всіх супровідних документів, що підтверджують найвищу якість їх продукціі.Поетому в нашому магазині ви зможете придбати тільки самий надійний і довговічний дюбель, купити який у нас можна від однієї одиниці будь-якого найменування до партії великого опту. Зробити замовлення в нашому інтернет-магазині вам допоможуть менеджери, які додатково дадуть відповіді на всі виникаючі у вас питання, пов'язані з нашим товаром.

Дюбель ціна

Оскільки всі наші поставки здійснюються без участі посередників, ми можемо запропонувати своїм клієнтам досить привабливі умови. У нас завжди є можливість продати вам дюбель, ціна якого успішно конкурує на регіональному ринку. Крім того, на багато позицій нашого каталогу існують спеціальні ціни і регулярно проводяться акції, які допоможуть вам пристойно заощадити на покупці

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее