Купити цвяхи

Купити цвяхи. Купить оптом

Купити цвяхи

Сопутствующие товары


Купити цвяхи

Цвяхи - найпоширеніший кріпильний елемент в світі. Вони знадобляться при будь-яких будівельно-ремонтних роботах, в будь-якій сфері виробництва і в побуті. У конструктивному плані цвяхи представляють собою найпростіший кріпильний елемент у формі стрижня, що складається з трьох складових частин:

 

 • Гострий кінець (жало), що має вигляд конуса
 • Тіло (параллелепіпедной, конусоподібної, пірамідальної або циліндричної форми)
 • Капелюшок (з борозенками, гладкі, гвинтові).

 

Використовується для з'єднання шляхом забивання в вироби з металів, деревини та інших матеріалів (толі, шиферу, черепиці). Утримується в конструкції за рахунок сили тертя. Є деякі види цвяхів, які використовуються для кріплення покрівлі. Вони мають додатковий захист на капелюшку, яка допомагає захистити кріплення від впливу зовнішнього середовища. У меблевих цвяхах додатковим елементом є прокладка, яка є проміжним елементом між металовироби та дерев'яною основою.

 

Різновиди цвяхів і рекомендації по їх вибору

 

Види цвяхів в залежності від капелюшки:

 

 • з широким капелюшком;
 • з вузьким капелюшком;
 • без капелюшка.

 

Види цвяхів:

Будівельні. Використовується в професійній і побутовій сфері. Являє собою циліндричний стержень з головкою. Для більшої міцності з'єднання біля капелюшки на стрижні може мати невеликі насічки у вигляді рисок. Представлений в декількох варіантах довжини - від 12 до 250 мм, різниться за матеріалом (мідний і сталевий).

 

Сталеві цвяхи за способом обробки бувають:

 • Чорні не оцинковані цвяхи (ГОСТ 4028-63) для конструкцій і перекриттів з деревини; підійдуть і для тимчасових конструкцій, де не грає ролі зовнішній вигляд виробу; схильні до корозійних процесів.
 • Цвяхи оцинковані ГОСТ 4028-63 (цинк) для зовнішнього монтажу дерев'яних конструкцій. Вони менш схильні до корозії за рахунок гальванічної оцинковки; вони можуть використовуватися для внутрішніх та оздоблювальних робіт.
 • електрооцинковані підійдуть для внутрішніх робіт - відмінно утримують оздоблювальні матеріали; розміром 75х2,8 і 100х34. • Кислототривкі для ділянок з підвищеною вологістю і важких місць.

 

Мідні з декоративною капелюшком використовуються зазвичай для меблевого виробництва і декоративно-оздоблювальних робіт. Розміри 30х2,5 ... 75х3,1.

Для кріплення всіляких плит, вагонки та обкладання вікон і дверей, для роботи з декоративним матеріалом вибирають Дюкерт-цвях, який майже не має капелюшки. У нього є невелике заглиблення в капелюшку, тому з ним використовують добойник, щоб зберегти поверхню з'єднується матеріалу.

 

Гвинтові. Поверхня їх стрижня являє собою гвинт. Такий вид використовується для кріплення гнучких конструкцій (для влаштування підлоги, містків та ін.). Гвинтовий цвях в 4 рази міцніше будівельного.

Цвяхи гвинтові оцинковані (РМЗ 7070) міцніше утримуються всередині дерев'яних конструкцій за рахунок гвинтової різьби при зусиллі «на виривання». Відмінно працюють при влаштуванні, наприклад, конструкцій з дерева:

 • для збирання євро піддонів,
 • для монтажу підлог,
 • для покрівельних конструкцій.

За рахунок оцинковки вони відмінно підходять для вологих середовищ, оскільки майже не іржавіють.

Цвяхи гвинтові чорні використовують для пристрою і кріплення дерев'яних елементів і конструкцій (євро піддонів, підлог, несучих елементів та ін.). Вони міцно триматися в деревині, але їх рекомендують застосовувати в НЕ вологих середовищах і для чорнових робіт.

 

Покрівельні. Підійдуть для будь-яких покрівельних робіт: влаштування даху теплиць, для кріплення толі або шиферу, черепиці, металевих листів. Вони забезпечені капелюшком більшого розміру, ніж стандартні моделі. За рахунок чого вони більш надійно утримують покриття і роблять неможливим його прорив.

Різновидом їх є цвяхи з подвійним капелюшком - їх просто витягти за верхній капелюшок, тому вони актуальні для розбірних і тимчасових конструкцій.

 

Цвяхи ершенние з плоскою головкою (чорні та оцинковані) мають спеціальну накатку на стрижні, що збільшує міцність зчеплення з деревиною - їх назад складно витягнути з дерев'яної поверхні. З'єднання виходить більш жорстким. Ершённие з конічною голівкою (чорні і цинк) мають конічну головку, що дозволяє загнати його в дерево урівень. Цвяхи єршоні на касетах (чорні) дозволяють підвищити продуктивність і якість будівництва і промислових робіт.

Толеві ГОСТ 4029-63 (цинк) ідеально підійдуть для листових матеріалів (толь, залізо), що кріпляться до дерев'яних підстав. У них є велика капелюшок для якісного зчеплення і покриття з цинку.

Толеві цвяхи ГОСТ 4029-63 (чорні) підійдуть для толі і руберойду, але можуть іржавіти - не покриті оцинковкой.

 

Шиферні цвяхи ГОСТ 98-61 підійдуть для пристрою шиферних дахів або покрівлі з черепиці. Мають цинкове покриття, що захищає від корозії. Мають капелюшок з напівкруглим низом, що збільшує площу прилягання.

 

Фінішні DIN одна тисяча сто п'ятьдесят два використовуються для монтажу вагонки, блок-хауса і ін. Забиваються врівень завдяки голівці циліндричної форми. Покриті цинком, що не піддаються корозії.

 

Цвяхи зі збільшеною плоскою головкою РМЗ 7102 вибирають для кріплення покрівельних матеріалів листового типу. Ними можна кріпити до дерев'яної основи жесть і залізо, бляшану стрічку та ін. За рахунок форми капелюшки збільшується поверхню кріплення.

У промисловому виробництві дерев'яних виробів широко поширені машинні цвяхи зі скошеним вістрям. Вони покриті цинком.

 

Гребінчасті цвяхи виробляють в загартованому вигляді для твердих матеріалів. Їх вибирають для таких кріплень, які вимагають підвищеної міцності. Це внутрішня обшивка і віконні укоси. Такий цвях має поперечну насічку, посилює кріплення в 5 разів.

 

У нашому магазині анкерні цвяхи - одна з ходових позицій, тому що їх широко використовують при монтажі пластин. Його конусоподібна головка дозволяє створити міцне і "неграюче" з'єднання. Робоча частина з рискою дозволяє підсилити кріплення. Чим міцніше необхідно з'єднання і товщі матеріал, тим довше потрібно вибрати цвях.

 

Для кріплення сіток і дротяних конструкцій є спеціальні цвяхи-скоби. Розміри: 25х2, 0 / 30х3,0 / 35х3, 0 / 45х3, 0 і 50х4, 2.

 

Гіпсокартонні та деревоволокнисті плити ідеально кріпляться за допомогою особливих цвяхів з великим капелюшком, що дозволяють знизити навантаження на крихкі матеріали шляхом збільшення площі з'єднання.

Деревина до цеглини можна прикріпити за допомогою сталевих загартованих цвяхів. Бітумні покриття мають свої особливості, тому для них потрібні цвяхи з великим капелюшком, яка не зашкодить поверхню крихкого матеріалу. Насічка на робочої частини забезпечує гарне кріплення.

 

Спеціальні борін цвяхи дозволяють закріпити цегла на дерев'яному каркасі. Він виконується з кислототривкої сталі з хорошою антикорозійним захистом. яка має хорошу стійкість до корозії. Для міцності на 1 м2 беруть мінімум 5 штук.

Металовироби служать весь термін експлуатації будівлі, тому від їх якості залежить надійність споруди. Ціни цвяхів ГОСТ 4028-63 (DIN 1151) в нашому прайсі дозволять заощадити оптовим покупцям на закупівлю багатьох видів кріплень і металовиробів. Вибираючи кріплення, слід пам'ятати, що з часом з'єднання цвяха і деревини збільшується, але також значну роль відіграє корозія металу і відсутність непроектних навантажень на саму будівельну конструкцію.

 

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее