Купити шурупи

Купити шурупи. Купить оптом

Купити шурупи

Сопутствующие товары


Купити шурупи

Компанія «БОЛТ.ЮА» пропонує широкий вибір шурупів для різних типів поверхонь: бетону, дерева, пластика, покрівлі, а також універсальні для будь-якої будівельної основи.

Шуруп - вид кріплення, який використовується в побуті і в професійному будівництві, в сфері меблевого виробництва. За своєю будовою він являє собою металевий стрижень, на одному кінці якого знаходиться різьбовій наконечник, а на другому - головка з шліцом. У нього менш гостра різьблення, ніж наприклад, у самореза. Різьба наноситься на шуруп по всьому тілу або може закінчуватися трохи далі від головки (приблизно на 2/3), а під капелюшком різьблення не завдається. Він угвинчується в підготовлений отвір за допомогою викрутки. Вона може бути пряма або хрестоподібна.

Шурупи можуть укручуватися за допомогою дрилі в м'які вироби або в металеві. У кріпильних елементів для металу дрібніший крок різьблення, ніж у кріплення для дерев'яних поверхонь.

Цей тип кріплення чудово поєднує м'які матеріали, як правило з деревини. Їх можна застосовувати разом з дюбелями для монтажу і кріплення полегшених конструкцій на стінах або на стельових перекриттях.

Головка шурупа може бути різної форми:
• шестигранною,
• циліндричної,
• потайний,
• напівкруглої.

Кінець шурупа буває різноманітного типу. Використовується цей тип кріплення для з'єднання деталей, вузлів, різноманітних конструкцій в машинобудуванні і в будівельній сфері. На відміну від гвинта шуруп має самонарізний різьблення, як правило вона самофіксірующіеся. Відповідно до Держстандарту шурупами називаються вироби з різьбленням для пластмасових і дерев'яних конструкцій.

Різновидом шурупів є саморізи, які не потребують попередньому свердлінні. У них можуть бути різні типи головок: потайна, напівпотайною, напівсферична, шестигранна, а наконечник (свердло і гострий). У саморізів різьблення буває різної частоти і нанесена під різним кутом. Виготовляються з міцної загартованої сталі. Щоб уберегти їх від корозії вироби покриваються оцинковкой, фосфатами та оксидами. Вони надають виробу захисні властивості і не дозволяють розвиватися корозії. Для комфортної роботи під інструмент капелюшки мають глибокі хрестоподібні шліци.

Вони легко вгвинчуються в метал до 2 мм за рахунок гострого кінця, що працює як бур. Саморізи для металу мають часту або двухзаходная різьблення. Для м'яких підстав слід вибирати саморізи з широким кроком різьби, гострим наконечником і великим кутом нахилу різьби.

Для покрівельних робіт потрібні саморізи, головка яких має форму шайби, а для більшої герметичності використовуються гумові прокладки. Зверху кріплення покритий фарбою в колір покрівлі.

Саморізи з потаємною головкою є однією з найпопулярніших модифікацій цього типу кріплення. Потайна головка плавно переходить в стрижень. За допомогою таких виробів виконується монтаж легких конструкцій з гіпсокартону або пластику.

Шестигранна головка самореза збільшує його міцність і використовується разом з пластиковим дюбелем для кріплення великовагових конструкцій.

Характеристики та переваги
1. Легко кріпляться до різних видів деревних поверхонь, пластмасовим і металевим підставах.
2. Підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт.
3. Оскільки шурупи можуть укручуватися в деревину, то їх можна використовувати в якості затискачів, які можуть з'єднати дві деталі.
4. Легко демонтуються при необхідності, що важливо при реставраційних та ремонтних роботах.
5. Швидкий монтаж і легкість в застосуванні - за рахунок гострого наконечника легко проникають в дерев'яні поверхні. Їх можна застосовувати без буріння пілотного стовбура.
6. Ціна шурупів доступна і їх використання економічно - їх потрібно менше, ніж цвяхів, наприклад, для кріплення навісних конструкцій.
7. Міцніше цвяхів - здатні витримувати набагато більше навантаження, ніж цвяхи. Вони витримують і сильні пориви вітру, і інтенсивні зрушення поверхонь, що з'єднуються.
8. У них велика міцність на розтягнення на відміну від цвяхів, які можуть зламатися або зігнутися. 9. Стійкі до іржі і атмосферних опадів.
10. Різноманітність модельної лінійки робить їх практично універсальним видом кріплення - їх можна використовувати для ремонтно-будівельних робіт, для виготовлення меблів і в будівництві.

В каталозі шурупів нашої компанії представлений широкий асортимент:
• Шуруп саморіз покрівельний застосовується для покрівлі в котеджному будівництві, щоб кріпити покрівлю до дерев'яної обрешітки. Мають здатність витримувати великі навантаження - вітер і сніговий покрив. Виготовляються з вуглецевої сталі.
• Шурупи DIN 7995 і 7996 використовуються в будівництві, в побуті і в меблевому виробництві. Покриття надає їм антикорозійну стійкість.
• Гвинт по дереву DIN 96 із зовнішнім різьбленням середнього кроку і копьевідним гострим кінцем. Його використовують будівельники, ремонтники і меблевики.
• Шуруп DIN 95, 97 для дерев'яних меблевих конструкцій. Виготовлений за високими німецькими стандартами. Чи не бояться вологи і довговічні.
• Шуруп сверлоконечний Flugel з ребрами, що грають роль різців. За один прохід він свердлити, Зенко і стягує. Використовується для скріплення дерев'яних і фанерних плит. Стійко переносять проблемні кліматичні умови, не бояться вологи. Вони оброблені для більшої міцності електрооцінковкой, желтопассівірованіем і ін.
• Шуруп з L- образним гачком найчастіше використовується в побутовій сфері, в торгівлі і в офісах. Він монтується в будь-яку поверхню, а монтаж в м'які дерев'яні поверхні не вимагає попередньої підготовки отвору. Його можна закрутити без якихось додаткових інструментів, використовуючи ручку, загнуту під кутом 90 ˚. Для бетонних поверхонь використовується дюбель.
• DIN 96 Гвинт по дереву виготовлений за найвищими німецькими стандартами. Швидко вкручується в поверхню, утворюючи надійне і міцне з'єднання.
• DIN 571 Гвинт - ідеальний кріплення для деревини. Відповідає високим німецьким стандартам кріплення.
• Шуруп з гвинтом меблевий для збірки корпусних та модульних меблів. Мають безліч підвидів.
• Шуруп з гвинтом Norfi для хомутів використовується в автомобілебудуванні, в технічних сферах виробництва. Їх використовують для кріплення шлангових з'єднань в двигунах внутрішнього згоряння, для холодильного обладнання та приладів побутового і промислового призначення.
• Шуруп гачок використовується для кріплення різних елементів (білизняний мотузки або дроту).
• Шуруп з петлею по бетону або по дереву використовується для впровадження в різні площини. Петля грає роль гачка для фіксації в різних місцях.
• Шуруп самонарезающий універсальний використовується в машинобудуванні, приладобудуванні, авіації, електроніці та приладобудуванні, а також інших галузях промисловості і виробництва.
• Шуруп фасадний використовується для будівельно-ремонтних робіт, кріплення фасадів і рекламних конструкцій.
• Меблевий шуруп стяжка з високоякісної сталі з покриттям.
• Cамонарезающій шуруп - універсальне кріплення, який виготовляється з повною або неповною різьбою, плоскою і потайною головкою. Забезпечує міцне з'єднання і виконаний з якісних хроматірованних сталей, покритих для більшої стійкості цинком або тефлоном.
• DIN 571 Гвинт по дереву не вимагає додаткового свердління і надійно скріплює конструкції. Використовується і в будівництві. Для його закручування може використовуватися гайковерт, що дозволяє здійснити швидкий монтаж конструкцій.
• Шуруп меблевий використовується в меблевому виробництві і можуть покриватися фарбою. Найчастіше виконані зі сталевих сплавів.
• Шуруп болт - конічний стержень з різьбою на кінці і сферичної або потайною головкою з прямою або хрестоподібної прорізом. Болт використовується для з'єднання таких конструкцій, які надалі можна роз'єднати.
• Шурупи по дереву не вимагають попередньої підготовки отвору, а самі наносять його при угвинчуванні в деревину. З'єднуються з їх допомогою деталі набагато міцніше, ніж при склеюванні або скріпленні цвяхами. При цьому вони можуть поєднувати різні за типом матеріали. Мають кілька видів виходячи з типів головки.
• Шурупи саморізи купують для створення міцного і надійного з'єднання разом двох деталей. Вони застосуються майже у всіх сферах виробництва і промисловості, починаючи від виробництва меблів і закінчуючи сферою космічних технологій. Вони відрізняються надійністю, ціновою доступністю і простий застосування.
• Дюбель шуруп використовується для кріплення або скріплення конструкцій в парі з різними кріпленнями, придатними за довжиною і діаметром саморізами або шурупами. Бувають наскрізні і попередні.

У нашому магазині шурупів ви знайдете кращу кріпильну продукцію від перевірених виробників, яка відповідає найвищим стандартам європейської якості.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее