Купити шурупи

Купити шурупи. Купить оптом

Купити шурупи

Сопутствующие товары


Купити шурупи

Компанія «БОЛТ.ЮА» пропонує широкий вибір шурупів для різних типів поверхонь: бетону, дерева, пластика, покрівлі, а також універсальні для будь-якої будівельної основи.

Шуруп - вид кріплення, який використовується в побуті і в професійному будівництві, в сфері меблевого виробництва. За своєю будовою він являє собою металевий стрижень, на одному кінці якого знаходиться різьбовій наконечник, а на другому - головка з шліцом. У нього менш гостра різьблення, ніж наприклад, у самореза. Різьба наноситься на шуруп по всьому тілу або може закінчуватися трохи далі від головки (приблизно на 2/3), а під капелюшком різьблення не завдається. Він угвинчується в підготовлений отвір за допомогою викрутки. Вона може бути пряма або хрестоподібна.

Шурупи можуть укручуватися за допомогою дрилі в м'які вироби або в металеві. У кріпильних елементів для металу дрібніший крок різьблення, ніж у кріплення для дерев'яних поверхонь.

Цей тип кріплення чудово поєднує м'які матеріали, як правило з деревини. Їх можна застосовувати разом з дюбелями для монтажу і кріплення полегшених конструкцій на стінах або на стельових перекриттях.

Головка шурупа може бути різної форми:
• шестигранною,
• циліндричної,
• потайний,
• напівкруглої.

Кінець шурупа буває різноманітного типу. Використовується цей тип кріплення для з'єднання деталей, вузлів, різноманітних конструкцій в машинобудуванні і в будівельній сфері. На відміну від гвинта шуруп має самонарізний різьблення, як правило вона самофіксірующіеся. Відповідно до Держстандарту шурупами називаються вироби з різьбленням для пластмасових і дерев'яних конструкцій.

Різновидом шурупів є саморізи, які не потребують попередньому свердлінні. У них можуть бути різні типи головок: потайна, напівпотайною, напівсферична, шестигранна, а наконечник (свердло і гострий). У саморізів різьблення буває різної частоти і нанесена під різним кутом. Виготовляються з міцної загартованої сталі. Щоб уберегти їх від корозії вироби покриваються оцинковкой, фосфатами та оксидами. Вони надають виробу захисні властивості і не дозволяють розвиватися корозії. Для комфортної роботи під інструмент капелюшки мають глибокі хрестоподібні шліци.

Вони легко вгвинчуються в метал до 2 мм за рахунок гострого кінця, що працює як бур. Саморізи для металу мають часту або двухзаходная різьблення. Для м'яких підстав слід вибирати саморізи з широким кроком різьби, гострим наконечником і великим кутом нахилу різьби.

Для покрівельних робіт потрібні саморізи, головка яких має форму шайби, а для більшої герметичності використовуються гумові прокладки. Зверху кріплення покритий фарбою в колір покрівлі.

Саморізи з потаємною головкою є однією з найпопулярніших модифікацій цього типу кріплення. Потайна головка плавно переходить в стрижень. За допомогою таких виробів виконується монтаж легких конструкцій з гіпсокартону або пластику.

Шестигранна головка самореза збільшує його міцність і використовується разом з пластиковим дюбелем для кріплення великовагових конструкцій.

Характеристики та переваги
1. Легко кріпляться до різних видів деревних поверхонь, пластмасовим і металевим підставах.
2. Підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт.
3. Оскільки шурупи можуть укручуватися в деревину, то їх можна використовувати в якості затискачів, які можуть з'єднати дві деталі.
4. Легко демонтуються при необхідності, що важливо при реставраційних та ремонтних роботах.
5. Швидкий монтаж і легкість в застосуванні - за рахунок гострого наконечника легко проникають в дерев'яні поверхні. Їх можна застосовувати без буріння пілотного стовбура.
6. Ціна шурупів доступна і їх використання економічно - їх потрібно менше, ніж цвяхів, наприклад, для кріплення навісних конструкцій.
7. Міцніше цвяхів - здатні витримувати набагато більше навантаження, ніж цвяхи. Вони витримують і сильні пориви вітру, і інтенсивні зрушення поверхонь, що з'єднуються.
8. У них велика міцність на розтягнення на відміну від цвяхів, які можуть зламатися або зігнутися. 9. Стійкі до іржі і атмосферних опадів.
10. Різноманітність модельної лінійки робить їх практично універсальним видом кріплення - їх можна використовувати для ремонтно-будівельних робіт, для виготовлення меблів і в будівництві.

В каталозі шурупів нашої компанії представлений широкий асортимент:
• Шуруп саморіз покрівельний застосовується для покрівлі в котеджному будівництві, щоб кріпити покрівлю до дерев'яної обрешітки. Мають здатність витримувати великі навантаження - вітер і сніговий покрив. Виготовляються з вуглецевої сталі.
• Шурупи DIN 7995 і 7996 використовуються в будівництві, в побуті і в меблевому виробництві. Покриття надає їм антикорозійну стійкість.
• Гвинт по дереву DIN 96 із зовнішнім різьбленням середнього кроку і копьевідним гострим кінцем. Його використовують будівельники, ремонтники і меблевики.
• Шуруп DIN 95, 97 для дерев'яних меблевих конструкцій. Виготовлений за високими німецькими стандартами. Чи не бояться вологи і довговічні.
• Шуруп сверлоконечний Flugel з ребрами, що грають роль різців. За один прохід він свердлити, Зенко і стягує. Використовується для скріплення дерев'яних і фанерних плит. Стійко переносять проблемні кліматичні умови, не бояться вологи. Вони оброблені для більшої міцності електрооцінковкой, желтопассівірованіем і ін.
• Шуруп з L- образним гачком найчастіше використовується в побутовій сфері, в торгівлі і в офісах. Він монтується в будь-яку поверхню, а монтаж в м'які дерев'яні поверхні не вимагає попередньої підготовки отвору. Його можна закрутити без якихось додаткових інструментів, використовуючи ручку, загнуту під кутом 90 ˚. Для бетонних поверхонь використовується дюбель.
• DIN 96 Гвинт по дереву виготовлений за найвищими німецькими стандартами. Швидко вкручується в поверхню, утворюючи надійне і міцне з'єднання.
• DIN 571 Гвинт - ідеальний кріплення для деревини. Відповідає високим німецьким стандартам кріплення.
• Шуруп з гвинтом меблевий для збірки корпусних та модульних меблів. Мають безліч підвидів.
• Шуруп з гвинтом Norfi для хомутів використовується в автомобілебудуванні, в технічних сферах виробництва. Їх використовують для кріплення шлангових з'єднань в двигунах внутрішнього згоряння, для холодильного обладнання та приладів побутового і промислового призначення.
• Шуруп гачок використовується для кріплення різних елементів (білизняний мотузки або дроту).
• Шуруп з петлею по бетону або по дереву використовується для впровадження в різні площини. Петля грає роль гачка для фіксації в різних місцях.
• Шуруп самонарезающий універсальний використовується в машинобудуванні, приладобудуванні, авіації, електроніці та приладобудуванні, а також інших галузях промисловості і виробництва.
• Шуруп фасадний використовується для будівельно-ремонтних робіт, кріплення фасадів і рекламних конструкцій.
• Меблевий шуруп стяжка з високоякісної сталі з покриттям.
• Cамонарезающій шуруп - універсальне кріплення, який виготовляється з повною або неповною різьбою, плоскою і потайною головкою. Забезпечує міцне з'єднання і виконаний з якісних хроматірованних сталей, покритих для більшої стійкості цинком або тефлоном.
• DIN 571 Гвинт по дереву не вимагає додаткового свердління і надійно скріплює конструкції. Використовується і в будівництві. Для його закручування може використовуватися гайковерт, що дозволяє здійснити швидкий монтаж конструкцій.
• Шуруп меблевий використовується в меблевому виробництві і можуть покриватися фарбою. Найчастіше виконані зі сталевих сплавів.
• Шуруп болт - конічний стержень з різьбою на кінці і сферичної або потайною головкою з прямою або хрестоподібної прорізом. Болт використовується для з'єднання таких конструкцій, які надалі можна роз'єднати.
• Шурупи по дереву не вимагають попередньої підготовки отвору, а самі наносять його при угвинчуванні в деревину. З'єднуються з їх допомогою деталі набагато міцніше, ніж при склеюванні або скріпленні цвяхами. При цьому вони можуть поєднувати різні за типом матеріали. Мають кілька видів виходячи з типів головки.
• Шурупи саморізи купують для створення міцного і надійного з'єднання разом двох деталей. Вони застосуються майже у всіх сферах виробництва і промисловості, починаючи від виробництва меблів і закінчуючи сферою космічних технологій. Вони відрізняються надійністю, ціновою доступністю і простий застосування.
• Дюбель шуруп використовується для кріплення або скріплення конструкцій в парі з різними кріпленнями, придатними за довжиною і діаметром саморізами або шурупами. Бувають наскрізні і попередні.

У нашому магазині шурупів ви знайдете кращу кріпильну продукцію від перевірених виробників, яка відповідає найвищим стандартам європейської якості.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее