Кілька тонкощів роботи з різьбовими заклепками

Кілька тонкощів роботи з різьбовими заклепками. Купить оптом

Кілька тонкощів роботи з різьбовими заклепками

Сопутствующие товары


Різьбови заклепки

Різьбові заклепки, на відміну від звичайної, не просто з'єднує металеві листи між собою, а й забезпечена внутрішньої гвинтовим різьбленням. Тому така заклепка може використовуватися в порівняно тонколистових конструкціях, які потребують міцної різьбі для подальшого застосування. Основні переваги такого кріплення - це простота його установки, відсутність деформації і знебарвлення матеріалу заготовки. Якісну різьбову заклепку можна встановити в важкодоступних місцях за допомогою простого обладнання (Заклепочник механічного або пнемо гідравлічного) і без попередньої підготовки поверхні. При підборі потрібної заклепки необхідно враховувати тип і товщину з'єднується матеріалу, а також вид інструменту, який буде використовуватися для установки заклепки.

 

 Важливим параметром, що визначає довговічність скріплення оброблюваних деталей, є зовнішній діаметр різьбової заклепки. Чим більше значення цього параметра, тим надійнішим буде отримане з'єднання, а значить, тим більше навантаження зможе відчувати конструкція в період експлуатації. У разі установки ручним інструментом різьбова заклепка може мати значний опір, а товщина її стінок - великий вплив на зручність роботи. Однак, незалежно від типу використовуваного інструменту, товщина стінок, наявність або відсутність рифлення безпосередньо впливають на міцність посадки гайкові заклепки. Інша важлива характеристика заклепки – це її довжина.

 

Довжину різьбовій заклепки необхідно підбирати під товщину скріплюються деталей. Однак, в будь-якому випадку, таки кріплення призначається для роботи з листами товщиною 0,3-6 мм. Сьогодні на ринку кріплення представлені витяжні різьбові заклепки з різними типами головок, серед них і потаємні головки, які забезпечують отримання гладкої поверхні прикріплюється листа.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее