Кілька тонкощів роботи з різьбовими заклепками

Кілька тонкощів роботи з різьбовими заклепками. Купить оптом

Кілька тонкощів роботи з різьбовими заклепками

Сопутствующие товары


Різьбови заклепки

Різьбові заклепки, на відміну від звичайної, не просто з'єднує металеві листи між собою, а й забезпечена внутрішньої гвинтовим різьбленням. Тому така заклепка може використовуватися в порівняно тонколистових конструкціях, які потребують міцної різьбі для подальшого застосування. Основні переваги такого кріплення - це простота його установки, відсутність деформації і знебарвлення матеріалу заготовки. Якісну різьбову заклепку можна встановити в важкодоступних місцях за допомогою простого обладнання (Заклепочник механічного або пнемо гідравлічного) і без попередньої підготовки поверхні. При підборі потрібної заклепки необхідно враховувати тип і товщину з'єднується матеріалу, а також вид інструменту, який буде використовуватися для установки заклепки.

 

 Важливим параметром, що визначає довговічність скріплення оброблюваних деталей, є зовнішній діаметр різьбової заклепки. Чим більше значення цього параметра, тим надійнішим буде отримане з'єднання, а значить, тим більше навантаження зможе відчувати конструкція в період експлуатації. У разі установки ручним інструментом різьбова заклепка може мати значний опір, а товщина її стінок - великий вплив на зручність роботи. Однак, незалежно від типу використовуваного інструменту, товщина стінок, наявність або відсутність рифлення безпосередньо впливають на міцність посадки гайкові заклепки. Інша важлива характеристика заклепки – це її довжина.

 

Довжину різьбовій заклепки необхідно підбирати під товщину скріплюються деталей. Однак, в будь-якому випадку, таки кріплення призначається для роботи з листами товщиною 0,3-6 мм. Сьогодні на ринку кріплення представлені витяжні різьбові заклепки з різними типами головок, серед них і потаємні головки, які забезпечують отримання гладкої поверхні прикріплюється листа.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее