Меблеви кріплення 

Меблеви кріплення . Купить оптом

Меблеви кріплення 

Сопутствующие товары


Меблевий кріплення 

У світі випускається колосальну кількість  меблів різного  типу і видів.  Для одних потрібен  спеціальний кріплення,  інші обходяться  зовсім без нього.  Це відноситься до гнутих  і плетеними продукції.  Але для переважної більшості,  потрібен спеціальний  кріпильний матеріал. Розглянемо в цій статті, що це таке.

Скріпити, щоб можна було ... розкріпити
Зазвичай меблі для  масового користувача  випускається в модулях  або в корпусі.  Для того щоб з  окремих груп сформувати,  наприклад, стінку, необхідно  міцно з'єднати набори разом.  Але і самі набори: тумбочки,  шафи, навісні, складаються з окремих  частин, які теж необхідно чимось з'єднувати.  Але не надовго, а у разі  виникнення можливості роз'єднати  з'єднання. Тому спеціалізовані підприємства виробляють гвинти, шурупи, гайки, болти, муфти, які використовуються як ефективні металовироби в меблевому виробництві. Тобто меблевий кріплення являє собою довгу лінійку спеціальних виробів з металу, міцної пластмаси, за допомогою якої розрізнені елементи збираються в єдину систему, формуючи набори меблів. Меблевий кріплення настільки різноманітний, що для ідентифікації його групують за видами.

 Евровінт

Практикою доведено, що більшість меблевих підприємств використовують в якості кріплення конфирмат або евровінт. Цей кріплення застосовують і в ремонті різного типу меблів. Вони можуть мати незначні відмінності, але всі вони міцно стягують один з одним модулі і корпусу, а також окремі частини наборів. Зазвичай вибирають евровінт під ключ-шестігранік, ніж під насадку хрестову. Правда, кріплення завжди супроводжується свердлінням отворів.
 
стяжка міжсекційна

Секції меблів вже зібрані і залишилося тільки їх з'єднати в єдиний комплекс. В цьому випадку завжди вдаються до меж секційної стягуванні. В результаті застосування, наприклад, кухонний гарнітур, що складається з безлічі шафок і ящиків, постає в готовому варіанті як моноліт. Секції з'єднали стяжками, що додали фортеця і жорсткість меблів. Свердлять отвори довільно, заздалегідь не размечая їх дислокацію.


 
ексцентрикова стяжка

Її головна відмінність від Еврогвинти і решти меблевого кріплення полягає в тому, що із зовнішнього боку кріплення абсолютно не видно. Цим ефектом створюється ілюзія суцільного масиву, з якого вирубана меблі. Одночасно, застосовуючи «мініфіс», можна здорово заощадити на покупці кріплення, оскільки його потрібно значно менше, ніж при інших системах. Такий меблевий кріплення одночасно збільшує об'ємне простір шафок, що теж важливо, наприклад, для стінки. Однак вартість робіт по установці ексцентрикової стяжки значно вище, оскільки це дуже трудомісткий і тривалий процес.
 
гайка Еріксона
Гайки в меблевому виробництві є обов'язковим кріпленням. Без них практично неможливо обійтися. Працюють разом з болтами, гвинтами. У винятковому більшості використовуються з профільними шайбами. Саме підкладені під гайки шайби, щадяще впливають на площині меблів.

  Футорки, муфти меблеві

У робочому процесі меблевиків завжди використовуються для певних видів продукції футорки. Це тип фітинга нарізного. Зовні стовідсотково схожий зі звичайною гайкою, але яка має гвинтове зовнішнє продовження. А також внутрішнє різьблення.
Муфти входять в окремий підвид меблевого кріплення і використовуються практично повсюдно. Бувають різних типів. Зокрема, затребувана резьбовая врізна. Вона врізається в масив площині і служить згодом з'єднувальним елементом при складанні секцій.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее