Монтажна піна чи Піна монтажна ?

Піна монтажна види та різновиди . Купить оптом

Піна монтажна види та різновиди

Сопутствующие товарыМонтажна піна

Монтажна піна Піна монтажна, купити в Україні за вігідною ціною.

Монтажна Піна - це одна з різновідів поліуретановіх герметіків. Надходить у продаж вона в аерозольній упаковці, и Включає в себе 2 основних компоненти: преполімер и пропеллент - газ-вітіснювач. Саме за рахунок стисненого газу и відбувається вітіснення герметізуючого складу назовні. Застігає Піна, Завдяк роботи з комерційними волога, тому ШВИДКІСТЬ полімерізації безпосередно Залежить від вологості навколишнього середовища, и ставити 1 - 18 годин. Області! Застосування монтажної піні Надзвичайно шірокі. вона: - виступає в якості герметика при установці дверей и вікон; - звукоїзоліруєт труби и сталеві ванни; - з ее помощью можна пріклеїті Легкі будівельні та оздоблювальні матеріали, например, пінопласт для теплоізоляції.

Очевидно, что універсальної монтажної піні для всіх видів робіт просто не існує. І тому команда «БОЛТ.ЮА» поставила перед собою мету Сформувати такий асортимент, в якому КОЖЕН покупець зміг би найти свой балон монтажної піні. Сьогодні у нас в продаж Присутні:

побутова Піна монтажна, ціна якої, як правило, невісока;

Піна монтажна професійна.

Піна монтажна побутового призначення всегда оснащується подає патрубком и клапаном, и призначила для теплоізоляції невеликих елементів. Вона вікорістовується Виключно при позітівній температурі навколишнього середовища. При цьом середня продуктивність стандартного балона монтажної піні 750 мл ставити около 45 літрів.

Професійна Піна незамінна в тих випадка, коли нужно Нанесення великого ОБСЯГИ герметика, например, при теплоізоляції ванн, тепломереж або дахів. Продуктивність стандартного балона ставити 45-65 літрів, а для роботи нею необхідній пістолет для монтажної піні.

Кроме того, монтажна Піна, купити якові всегда можна в «БОЛТ.ЮА», может буті зімової и всесезонной: - всесезонна застосовується при температурі Повітря від -110С до + 300С; - піна монтажна зимова вітрімує більшій ДІАПАЗОН температур: від -170С до + 300С.

До важлівіх характеристик монтажної піні відносіться заяв рівень вторинно Розширення: чим ВІН вищий, тим економніше вітрачається материал, чим нижчих, тім щільніше и якісніше шов. Тому вібіраті герметик стоит, віходячі з виду робіт:

5-15% - для кріплення віконніх блоків, вентиляційних коробів, конструкцій з гіпсокартону; 15-30% - для Заповнення щілін, гідроізоляції и фіксації будівельних конструкцій; 30-50% - для установки дверей, підвіконь, звуко- и теплоізоляції; 50 - 100% - для утеплення та герметізації трубопроводів, перекріттів, и інженерних комунікацій.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее