Області застосування приварного кріплення

Області застосування приварного кріплення. Купить оптом

Області застосування приварного кріплення

Сопутствующие товары


Області застосування приварного кріплення

Сучасні приварні кріплення – це найкраща гарантія надійного кріплення потрібного вузла в будь-якої конструкції. Серед основних областей застосування кріплення для приварки виділяють машинобудування, металообробну промисловість, електротехніку і електронну промисловість, суднобудування, виробництво медичних приладів, транспортних засобів і навіть харчову промисловість. Така широка сфера застосування приварного кріплення обумовлена ​​його численними перевагами, а саме, мінімальною деформацією вироби, відсутністю слідів зварювання з виворітного боку, високою міцністю з'єднання, високою продуктивністю і можливістю роботи з металевими листами малої товщини.

 

Приварне кріплення – це дуже широке поняття. Основними металами, які використовуються для його виробництва, є обміднений і нержавіюча сталь, алюміній і латунь. Серед різновидів кріплення для приварки можна виділити Приварний шпильку різьбову і нерізьбова, приварні шпильку різьбову під забарвлення, приварні шпильку з великої різьбленням, приварні втулку різьбову, контакт заземлення одно- і двуx лепесткових, приварні шпильку для приварки коротким циклом, приварні цвяхи і численні приварні гайки. Приварний кріплення можна встановлювати за допомогою таких технологій приварки, як конденсаторне зварювання, зварювання дугова і зварювання за методикою MARC.

 

Стандартна довжина приварного кріплення для конденсаторного зварювання становить від 1 см для цвяхів і від 4 мм до 6 см для різьбових шпильок. Кріплення, використовуваний в методі дугового зварювання, через свого оплавлення трохи зменшується в довжині. Тому, замовляючи таку різновид приварного кріплення, завжди враховуйте цю обставину. У нашому каталозі Ви знайдете високоякісний і різноманітні кріплення для приварки, а саме, кріплення для конденсаторного зварювання CD, кріплення для дугового зварювання ARC, кріплення для дугового зварювання коротким циклом SC і цвяхи для кріплення ізоляції. Так само широко представлений кріплення для запресовування і заклепувальний інструмент, адже використання різьбових заклепок сьогодні все більше витісняє приварення кріплення.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее