Області застосування приварного кріплення ТМ BOLT.UA

Області застосування приварного кріплення ТМ BOLT.UA. Купить оптом

Області застосування приварного кріплення ТМ BOLT.UA

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕННЯ

Приварне кріплення  Сучасні приварні кріплення - це найкраща гарантія надійного кріплення потрібного вузла в будь-якої конструкції. Серед основних областей застосування кріплення для приварки виділяють машинобудування, металообробну промисловість, електротехніку і електронну промисловість, суднобудування, виробництво медичних приладів, транспортних засобів і навіть харчову промисловість. Така широка сфера застосування приварного кріплення обумовлена ​​його численними перевагами, а саме, мінімальною деформацією вироби, відсутністю слідів зварювання з виворітного боку, високою міцністю з'єднання, високою продуктивністю і можливістю роботи з металевими листами малої товщини.

Приварне кріплення - це дуже широке поняття. Основними металами, які використовуються для його виробництва, є обміднений і нержавіюча сталь, алюміній і латунь. Серед різновидів кріплення для приварки можна виділити Приварний шпильку різьбову і нерізьбова, приварні шпильку різьбову під забарвлення, приварні шпильку з великої різьбленням, приварні втулку різьбову, контакт заземлення одно- і двухлепесткових, приварні шпильку для приварки коротким циклом, приварні цвяхи і численні приварні гайки. Приварний кріплення можна встановлювати за допомогою таких технологій приварки, як конденсаторная зварювання, зварювання дугова і зварювання за методикою MARC.

Стандартна довжина приварного кріплення для конденсаторного зварювання становить від 1 см для цвяхів і від 4 мм до 6 см для різьбових шпильок. Кріплення, використовуваний в методі дугового зварювання, через свого оплавлення трохи зменшується в довжині. Тому, замовляючи таку різновид приварного кріплення, завжди враховуйте цю обставину. У нашому каталозі Ви знайдете високоякісний і різноманітний кріплення для приварки, а саме, кріплення для конденсаторного зварювання CD, кріплення для дугового зварювання ARC, кріплення для дугового зварювання коротким циклом SC і цвяхи для кріплення ізоляції. Так само широко представлений кріплення для запресовування і заклепувальний інструмент, адже використання різьбових заклепок сьогодні все більше витісняє приварення кріплення.

Компанія «BOLT.UA» пропонує своїм клієнтам не тільки кріпильні елементи, але і якісне обладнання для приварки кріплення. У нашому каталозі представлені кращі моделі зварювальних пістолетів, блоків живлення і іншого устаткування для приварювання кріплення конденсаторним розрядом, для фіксації ізоляції в системах опалення та вентиляції, для фіксації вогнетривкої ізоляції, для приварки кріплення дугою SC і автоматичної приварювання

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее