Огляд різних видів заклепок від ТМ BOLT.UA

Огляд різних видів заклепок від ТМ BOLT.UA. Купить оптом

Огляд різних видів заклепок від ТМ BOLT.UA

Сопутствующие товары


Різьбові заклепки

Основні види кріплення

Види заклепок:

1. Заклепки під молоток (класичні).Принцип створення з'єднання з заклепкою під молоток досить простий: Поверхні, що з'єднуються туляться один до одного і в матеріалі розкривається отвір; В отвір вставляється заклепка, головка заклепки кладеться в поглиблення (форма поглиблення повинна збігатися з формою головки заклепки);Ударами молотка виконується осаджування 2-ий головки;

Другий голівці надається правильна форма за допомогою обтиску.Процес клепки:Заклепки під молоток бувають різної довжини, діаметру, форми головки і виробляються з різних матеріалів: алюмінію, сталі, латуні, міді.Існують такі форми головки заклепки під молоток: опукла головка - напівкругла головка виступає над поверхнею матеріалу і не вимагає зенковки; потайна головка - голівка прихована, не виступає над поверхнею матеріалу і вимагає зенковки.

Сфери застосування заклепок під молоток великі й досить різноманітні. Вони використовуються, як для кріплення фасадних пластин, тонких металевих листів, так і з'єднання інших різнорідних матеріалів і конструкцій.Істотним недоліком заклепок під молоток є необхідність в доступі до двох сторін з'єднання одночасно і складність клепки. Для спрощення процесу клепки при односторонньому доступі була розроблена витяжна заклепка.

2. Трубчасті, полутрубчатие і пістони заклепки.Процес клепки заклепок цього виду практично однаковий:У матеріалі проробляється отвір;Заклепка вставляється в отвір;C одного боку або з двох матеріал заклепки розклепувався пуансонами - і з'єднання готове. До мінусів порожніх заклепок даних видів можна віднести можливість використання тільки в місцях з маленькою механічним навантаженням і необхідності в доступі до з'єднання з двох сторін. У місцях, де доступ до з'єднання є тільки з одного боку, використовується інший вид трубчастих заклепок - заставні заклепки.

3. Заставні заклепки.У матеріалі проробляється отвір;Заклепка вставляється в отвір;Для установки заклепок цього типу потрібна значна осьова сила, внаслідок чого вони можуть бути застосовані тільки в жорстких товстостінних конструкціях. Для створення заклепувального з'єднання в місцях, де доступ до з'єднання є тільки з одного боку, використовуються інші види заклепок: різьбові і витяжні заклепки, які не потребують докладання особливих зусиль.

4. Різьбові заклепки.У матеріалі проробляється отвір;Розміщується в отворі в матеріалі;Заклепувальний інструмент вивертається і місце для нарізного сполучення готове. Різьбові заклепки (гайки) бувають декількох різновидів: резьбовая заклепка зі сталі; резьбовая заклепка з алюмінію; резьбовая заклепка з міді; резьбовая заклепка з нержавіючої сталі.Вибір матеріалу різьбовій заклепки (гайки) залежить від матеріалів, що з'єднуються, середовища, в якій знаходиться з'єднання, а також необхідної міцності з'єднання. Мідні і алюмінієві заклепки, як правило, застосовуються у виробах, яким необхідно надати декоративний вигляд. Нержавіючі заклепки застосовуються в основному там, де важлива висока стійкість до корозії.Заклепки з різьбленням поєднують в собі два види з'єднання: скріплюють як заклепки і дозволяють організувати з'єднання під болт. Різьбові заклепки пустотілі всередині, після кріплення заклепки в неї можна вкрутити болт і створити інше різьбове з'єднання. Особливо корисними заклепки з різьбленням можуть бути використані в тих місцях, де доступ до кріплення тонкого елемента конструкції є тільки з одного боку.По виду головки заклепки з різьбленням бувають 2-х видів:Резьбовая заклепка з плоскою головкою - головка трохи виступає над поверхнею матеріалу; Резьбовая заклепка з потайною головкою - голівка не виступає над поверхнею, прихована в матеріалі, поверхня матеріалу гладка;Тип головки різьбовій заклепки (гайки) вибирається в залежності від призначення і місця знаходження елементів, що з'єднуються конструкції.

5. Витяжні заклепки.У матеріалі проробляється отвір;

Заклепка вставляється в заклепувальний інструмент.

Розміщується в отворі в матеріалі;Пристрій заклепочника тягне стрижень заклепки і стискає її по довжині, щільно притискаючи її до матеріалу з двох сторін;

Заклепувальний інструмент разом зі стрижнем забирається і місце для нарізного сполучення готове. Витяжні заклепки виготовляються з алюмінію, сталі, також одна заклепка може бути виконана з різних матеріалів - комбіновані заклепки.За формою головки витяжні заклепки бувають:

З потайним бортиком - заклепка для застосування в місцях, де потрібна гладка поверхня.

Витяжні (тягові) заклепки найбільш прості в установці і практичні. Їх можна використовувати практично в будь-яких випадках, навіть в місцях, де доступ до з'єднання можливий тільки з одного боку. Підбираючи і комбінуючи відповідні види витяжних заклепок, їх можна успішно використовувати навіть при з'єднанні м'яких і тендітних матеріалів.До основних переваг витяжних (тягових) заклепок можна віднести:Високу швидкість клепки;Простоту клепки;Широке застосування.

У такому різноманітті видів заклепок можна підібрати заклепки ідеально підходять для кожного випадку з'єднання. Необхідно тільки оцінити жорсткість конструкції, види скріплюються матеріалів, середу в якій буде перебувати з'єднання, і на основі цієї інформації правильно вибрати потрібний вид заклепувального з'єднання. З усіх видів заклепок для ремонту і будівництва будинку найкращим чином підходять витяжні заклепки - володіють кращими якостями, надійні і зручні в процесі створення заклепувального з'єднання, а також представлені в асортименті компанією «Професійні фасадні рішення».

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее