Основні технології приварного кріплення

Основні технології приварного кріплення. Купить оптом

Основні технології приварного кріплення

Сопутствующие товары


Технології приварного кріплення

В даний час процес приварки кріплення представлений декількома технологіями. Основні з них - це приварка конденсаторним розрядом, приварка за допомогою обертової дуги, приварка дугою і приварювання дугою з коротким циклом, а також автоматична приварка. Технологія конденсаторного приварювання кріплення заснована на накопиченні енергії в конденсаторної батареї. У момент приварки розряд цієї енергії проходить через виступаючий кінчик в підставі приварного кріплення. До переваг даної технології відносять високу міцність з'єднання, можливість роботи навіть з тонким металом, високу продуктивність і низьку собівартість стандартних кріпильних елементів.

 Технологія приварки кріплення дугою являє собою процес, який протікає в середовищі інертного газу або із застосуванням одноразових захисних керамічних кілець. Дугова приварка найчастіше використовується для приєднання силового кріплення до металу товщиною понад 2 мм. Даний метод зварювання застосовується при розробці і виготовленні металевих конструкцій, в машино- і суднобудуванні, при будівництві будівель, в конструкціях атомних електростанцій і залізобетонних конструкціях. Зварювання дугою з коротким циклом ідеальна для приєднання приварних цвяхів ізоляційних, а також для приварки болтів заземлення та металовиробів у вигляді кульок і гачків до тонкого металу. В результаті такої приварки кріплення виходить нероз'ємне з'єднання елементів завдяки встановленню міжатомних зв'язків за рахунок нагрівання і пластичної деформації.

 

Компанія «BOLT.UA» пропонує своїм клієнтам не тільки кріпильні елементи, але і якісне обладнання для приварки кріплення. У нашому каталозі представлені кращі моделі зварювальних пістолетів, блоків живлення і іншого устаткування для приварювання кріплення конденсаторним розрядом, для фіксації ізоляції в системах опалення та вентиляції, для фіксації вогнетривкої ізоляції, для приварки кріплення дугою SC і автоматичної приварювання.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее