Основні технології приварного кріплення від компании BOLT.UA

Основні технології приварного кріплення від компании BOLT.UA. Купить оптом

Основні технології приварного кріплення від компании BOLT.UA

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕННЯ

Приварне кріплення  В даний час процес приварки кріплення представлений декількома технологіями. Основні з них - це приварка конденсаторним розрядом, приварка за допомогою обертової дуги, приварка дугою і приварювання дугою з коротким циклом, а також автоматична приварка. Технологія конденсаторного приварювання кріплення заснована на накопиченні енергії в конденсаторної батареї.

У момент приварки розряд цієї енергії проходить через виступаючий кінчик в підставі приварного кріплення. До переваг даної технології відносять високу міцність з'єднання, можливість роботи навіть з тонким металом, високу продуктивність і низьку собівартість стандартних кріпильних елементів. Технологія приварки кріплення дугою являє собою процес, який протікає в середовищі інертного газу або із застосуванням одноразових захисних керамічних кілець. Дугова приварка найчастіше використовується для приєднання силового кріплення до металу товщиною понад 2 мм.

Даний метод зварювання застосовується при розробці і виготовленні металевих конструкцій, в машино- і суднобудуванні, при будівництві будівель, в конструкціях атомних електростанцій і залізобетонних конструкціях. Зварювання дугою з коротким циклом ідеальна для приєднання приварних цвяхів ізоляційних, а також для приварки болтів заземлення та металовиробів у вигляді кульок і гачків до тонкого металу. В результаті такої приварки кріплення виходить нероз'ємне з'єднання елементів завдяки встановленню міжатомних зв'язків за рахунок нагрівання і пластичної деформації.

Компанія «BOLT.UA» пропонує своїм клієнтам не тільки кріпильні елементи, але і якісне обладнання для приварки кріплення. У нашому каталозі представлені кращі моделі зварювальних пістолетів, блоків живлення і іншого устаткування для приварювання кріплення конденсаторним розрядом, для фіксації ізоляції в системах опалення та вентиляції, для фіксації вогнетривкої ізоляції, для приварки кріплення дугою SC і автоматичної приварювання

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее