Особливості використання шпильок для приварки

Особливості використання шпильок для приварки . Купить оптом

Особливості використання шпильок для приварки

Сопутствующие товары


Шпилька для приварки

Шпилька для приварки являє собою металевий стрижень різного діаметру, який необхідно зварити з тим або іншим листовим виробом. Всі технології приварювання кріплення в основному діляться на дві великі групи - це конденсаторная зварювання і зварювання дугою. 

Конденсаторная зварювання буває контактної і по зазору. Контактна приварка краще при роботі з виробами з нержавіючої сталі, а також з нелегованих і оцинкованих металів. 

При цьому шпилька для приварки вставляється в кріплення, і зварювальний пістолет або головка апарату для приварювання шпильок притискає її до робочої деталі.

Головна особливість конденсаторного зварювання - це вивільнення накопиченої конденсаторної енергії.
  шпильки для приварки в широкому асортименті

За рахунок вивільнення енергії через тиристор, запалений кінчик шпильки для приварки нагрівається до ступеня плавлення. Виникає електрична дуга, яка повністю пріплавляет кінчик металовироби до оброблюваної деталі. В результаті шпилька для приварки і заготівля виявляються однорідно

з'єднані, а товщина зварювальної зони становить всього лише кілька десятих міліметра. Таким чином, за технологією контактного зварювання шпильки можуть приварюватися навіть до дуже тонким металевим листам без деформування і знебарвлення. Метод конденсаторного зварювання по зазору відрізняється від попереднього тим, що під час натискання кнопки на зварювальному пістолеті вбудований в нього електромагніт піднімає зварювальний елемент на встановлений зазор.

Дугове зварювання шпильок для приварки коротким циклом широко застосовується в автомобілебудуванні, коли на одну і ту ж деталь може бути приварено до 600 болтів. За цією технологією болт поміщають в болтодержатель пістолета або зварювальної головки, а сам пістолет прикріплюється до деталі за допомогою позиційної трубки, насадки і опори.

Після натискання на кнопку пістолета болт підводиться від деталі за допомогою магніту, і запалюється електрична дуга.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее