Перфоровані кріплення для дерева і дерев'яних конструкцій

Перфоровані кріплення для дерева і дерев'яних конструкцій. Купить оптом

Перфоровані кріплення для дерева і дерев'яних конструкцій

Сопутствующие товары


Перфоровані кріплення для дерева

Вважається невід'ємною частиною будь-якої сучасної споруди, так як суттєво збільшує швидкість збірки будь-якої складності будівельної системи. Так само перфорація дає можливість в одному будівельному об'єкті використовувати різний будівельне кріплення: гвинти, шурупи та інші види металовиробів. Цей вид кріплення виробляється із спеціального сплаву - оцинкованої сталі, що сприяє міцності і довговічності конструкції на тривалий час.

Перфоровані кріплення в основному застосовується з метою кріплення дерев'яних систем, для меблевого виробництва, дерев'яного домобудівництва і гіпсокартонних конструкцій будь-якої складності, а також використовується в вентиляційних системах, системах опалення, кондиціонування, широко застосовують в покрівельних і фасадних системах. Придбати перфорацію ви можете в нашій компанії. На сайті представлені всі необхідні характеристики, а наші досвідчені фахівці проконсультують вас по кожному цікавить вас питання.

Даний вид кріплення має ряд вагомих переваг для будівництва, таких як:


- Проста монтування, яка займає мало часу, що сприяє економії коштів і періоду споруди будівельного об'єкта,
- Складання досить надійна, що дає гарантію тривалої експлуатації будівельного об'єкта і міцності збірки,
- Застосування перфорованого кріплення не вимагає особливих інструментів, що дає можливість досить зменшити витрати на інструменти,
- Завдяки оцинкованої сталі, яка застосовується для виробництва перфорованого кріплення, його можливо використовувати як і для внутрішніх так і для зовнішніх будівельних робіт.

Великий вибір таких виробів представлений на нашому сайті, наша компанія не тільки продає перфорований кріплення в фасованих упаковках для будівельних компаній і для роздрібних магазинів за оптимальною ціною, але і є виробником, з розвиненою мережею регіональних оптових складів по всій Росії. До перфорації відносяться такі види кріплення: куточки, кріплення для гіпсокартону, стрічки, опори, підстави, власники і пластини.

Для того, щоб значно підвищити ефективність і продуктивність в різних галузях, на вітчизняному ринку з'явився перфокрепеж, що використовується вже багато років за кордоном. Але тепер його виробляють і у нас теж. Як правило, весь асортимент таких елементів покривають спеціальним антикорозійним покриттям з цинку. Його наносять за технологією холодного оцинкування. Також можливо і гальванічне покриття перфокрепежа, здійснюване у відповідність з ГОСТом. Такі елементи використовується для установки і збору меблів, а також в ряді інших виробничих галузей.

Базовий напрямок в експлуатації представленого кріплення полягає в спорудженні та встановлення дерев'яних конструкцій різних форм і складності:


-беседкі;
-стропільние системи з дерева;
-дерев'яні навіси;
-тераси і т.д.


Ці елементи кріплення дозволяють значно скоротити витрату основних пиломатеріалів, економлячи до 1/5 коштів. Фінансова вигода переноситься ще й на саму установку. Крім того, монтаж перфорованого кріплення не потребує будь-яких спеціальному інструментарії.

В цілому, такі елементи кріплення відмінно справляються з усіма будівельними сполуками, демонструючи відмінні результати незалежно від складності вихідної конструкції.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее