Перфоровані кріплення для дерева і дерев'яних конструкцій

Перфоровані кріплення для дерева і дерев'яних конструкцій. Купить оптом

Перфоровані кріплення для дерева і дерев'яних конструкцій

Сопутствующие товары


Перфоровані кріплення для дерева

Вважається невід'ємною частиною будь-якої сучасної споруди, так як суттєво збільшує швидкість збірки будь-якої складності будівельної системи. Так само перфорація дає можливість в одному будівельному об'єкті використовувати різний будівельне кріплення: гвинти, шурупи та інші види металовиробів. Цей вид кріплення виробляється із спеціального сплаву - оцинкованої сталі, що сприяє міцності і довговічності конструкції на тривалий час.

Перфоровані кріплення в основному застосовується з метою кріплення дерев'яних систем, для меблевого виробництва, дерев'яного домобудівництва і гіпсокартонних конструкцій будь-якої складності, а також використовується в вентиляційних системах, системах опалення, кондиціонування, широко застосовують в покрівельних і фасадних системах. Придбати перфорацію ви можете в нашій компанії. На сайті представлені всі необхідні характеристики, а наші досвідчені фахівці проконсультують вас по кожному цікавить вас питання.

Даний вид кріплення має ряд вагомих переваг для будівництва, таких як:


- Проста монтування, яка займає мало часу, що сприяє економії коштів і періоду споруди будівельного об'єкта,
- Складання досить надійна, що дає гарантію тривалої експлуатації будівельного об'єкта і міцності збірки,
- Застосування перфорованого кріплення не вимагає особливих інструментів, що дає можливість досить зменшити витрати на інструменти,
- Завдяки оцинкованої сталі, яка застосовується для виробництва перфорованого кріплення, його можливо використовувати як і для внутрішніх так і для зовнішніх будівельних робіт.

Великий вибір таких виробів представлений на нашому сайті, наша компанія не тільки продає перфорований кріплення в фасованих упаковках для будівельних компаній і для роздрібних магазинів за оптимальною ціною, але і є виробником, з розвиненою мережею регіональних оптових складів по всій Росії. До перфорації відносяться такі види кріплення: куточки, кріплення для гіпсокартону, стрічки, опори, підстави, власники і пластини.

Для того, щоб значно підвищити ефективність і продуктивність в різних галузях, на вітчизняному ринку з'явився перфокрепеж, що використовується вже багато років за кордоном. Але тепер його виробляють і у нас теж. Як правило, весь асортимент таких елементів покривають спеціальним антикорозійним покриттям з цинку. Його наносять за технологією холодного оцинкування. Також можливо і гальванічне покриття перфокрепежа, здійснюване у відповідність з ГОСТом. Такі елементи використовується для установки і збору меблів, а також в ряді інших виробничих галузей.

Базовий напрямок в експлуатації представленого кріплення полягає в спорудженні та встановлення дерев'яних конструкцій різних форм і складності:


-беседкі;
-стропільние системи з дерева;
-дерев'яні навіси;
-тераси і т.д.


Ці елементи кріплення дозволяють значно скоротити витрату основних пиломатеріалів, економлячи до 1/5 коштів. Фінансова вигода переноситься ще й на саму установку. Крім того, монтаж перфорованого кріплення не потребує будь-яких спеціальному інструментарії.

В цілому, такі елементи кріплення відмінно справляються з усіма будівельними сполуками, демонструючи відмінні результати незалежно від складності вихідної конструкції.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее