Перфоровані кріплення: класифікація та особливості застосування

Перфоровані кріплення: класифікація та особливості застосування. Купить оптом

Перфоровані кріплення: класифікація та особливості застосування

Сопутствующие товары


Бури та свердла: призначення і особливості застосування

Сьогодні майже не залишилося таких областей будівництва, де б не використовувався перфорований кріплення. І, з огляду на тенденції, що намітилися, його популярність найближчим часом буде тільки зростати. Причина даного явища - вимоги, що пред'являються до сучасних будівельних технологій, які повинні бути спрямовані на зменшення тимчасових і фінансових витрат, а також полегшення ваги конструкції. А перфорований кріплення, як жоден інший, відповідає всім перерахованим вище умовам.

Крім того, величезна кількість різновидів кріпильних елементів даного типу дозволяють без проблем підібрати оптимальний варіант для кожного виду робіт. Але саме різноманітність здатне поставити в глухий кут початківця майстра. Тому розглянемо найбільш затребувані види перфорованого кріплення.

перфоровані куточки

Кріплення на куточки не вимагає спеціального інструменту, традиційно при монтажі застосовуються цвяхи або шурупи. Крім того, куточки не потребують в урізанні, завдяки чому істотно знижуються витрати часу на проведення монтажу. Вони виготовляються різних типів, для застосування в певних областях ремонтних і будівельних робіт. І тільки, враховуючи особливості кожного типу, можна гарантувати надійність і довговічність всієї конструкції.

Так, вузький куточок застосовується у виробництві меблів і різних елементів оздоблення з цільного і клеєного дерева. Куточок широкий перфорований так само, як і куточок монтажний незамінний при монтажі масивних дерев'яних конструкцій, наприклад, зведенні житлових будинків та інших будівель з колоди і бруса. Їх призначення - фіксація другорядних балок в кроквяної-підкроквяний системі.

Для кріплення несучих елементів застосовують куточок для балок. Він має здатність витримувати значні навантаження, тому може використовуватися в найбільш відповідальних вузлах. Примітно, що балкові кутові елементи можна застосовувати тільки для скріплення і вирівнювання кута балки, використання в інших роботах не принесе очікуваного ефекту.

З кріпленням елементів строго перпендикулярно один одному відмінно справляється куточок посилений. Його конструкція дозволяє витримувати значні навантаження, тому деталь активно застосовується в будівництві дерев'яних будинків при з'єднанні несучих елементів. Щоб ще посилити несучу здатність конструкції, куточки даного типу закріплюють за допомогою шурупів або Єршових цвяхів. А ось для виконання зміщаються вузлів більше оптимально підходить куточок регульований. Він призначений для монтажу кроквяної-підкроквяний системи дерев'яного будинку до блокам або стіні з твердого матеріалу, наприклад, цегли.

Куточок анкерний дозволяє здійснювати монтаж дерев'яних елементів до твердого матеріалу. Його основне призначення: приєднання опор, дерев'яних стовпів, колон, стійок до фундаменту. Широко використовуються в дерев'яному житловому будівництві з'єднувальний куточок з різним кутом нахилу: 45, 90 1350.

перфоровані пластини

Перфоровані пластини можна назвати універсальним кріпленням, що застосовується для зрощування деталей конструкції з деревних матеріалів або дерева. Так само, як і куточок, пластина монтажна може застосовуватися практично у всіх областях будівництва в тих випадках, коли необхідно закріпити два і більше елементів, що знаходяться в одній площині. Кріплення має кілька

різновидів:

-прямі;

-скошені;

-незграбні, наприклад, пластина перфорована типу L і пластина перфорована типу Т;

-ковзаючі.

Для з'єднань, що піддаються посиленим навантаженням, призначена пластина монтажна перфорована. Традиційно вона використовується при монтажі покрівлі різної складності. Ще надійніше буде кріплення кроквяної системи або покрівлі при використанні пластини перфорованої потовщеною.

Перфорована монтажна стрічка

Основне призначення перфострічки - фіксація допоміжних і другорядних елементів конструкцій, які в процесі експлуатації не будуть піддаватися значній і постійному навантаженні. Перфолента

може бути наступних різновидів:

-стрічка монтажна пряма призначена для монтажу допоміжних елементів, різного устаткування:

-сантехнічного, кліматичного;

-cтрічка монтажна потовщена використовується для посилення вузлів середньої навантаженості;

-стрічка монтажна хвиляста застосовується, головним чином, для кріплення і фіксації різних елементів вентиляції.

Інші різновиди перфорованого кріплення

В процесі проведення будівельно-монтажних робіт широко застосовуються і інші види перфорованого кріплення, про призначення яких легко здогадатися з назви. Так, в дерев'яному житловому будівництві при влаштуванні перекриття для кріплення консолі несучих балок широко ---використовуються:

-опора бруса закритого типу;

-опора бруса відкритого типу;

-опора для бруса подвійна, що дозволяє використовувати брус різного діаметру;

-держатель балки.

При зведенні невеликих споруд різного призначення: гаражів, навісів, альтанок, в яких несуча навантаження від покрівлі передається безпосередньо дерев'яних стовпів, знаходять своє застосування опора стояка для бетону і опора стояка плоска для кріплення до бетонної підстави. Опора стояка для грунту призначена для монтажу огорож. Примітно, що вона не вимагає проведення земляних і бетонних робіт, істотно скорочуючи час на здійснення монтажу.

До вузькоспрямованим різновидам перфорованого кріплення можна віднести кронштейн для полиць, що не передбачає в подальшому серйозне навантаження на конструкцію, і кронштейн типу Т, застосовуваний для монтажу кондиціонерів, воздухоотводов і елементів системи опалення.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее