Перфоровані куточки

Перфоровані куточки. Купить оптом

Перфоровані куточки

Сопутствующие товары


Перфоровані куточки

Одним з основних кріпильних елементів є перфорований. Спектр його застосування досить широкий. Так само на ринку представлений великий асортимент даного виду металовироби. Без цього виробу вже давно не обходиться не один сучасний ремонт або будівництво. Він підсилює міцність конструкцій. При з'єднанні за допомогою таких куточків ви гарантовано отримаєте прямий кут в дев'яносто градусів. Є куточки і з кутом сто тридцять п'ять градусів. Використовуються в основному при монтажі, наприклад, кроквяної даху. Простота використання полегшує монтаж конструкцій і робить його доступним навіть непрофесіоналам.


Роботи, при яких не обійтися без перфорованого куточка:

• будівництво будинку, дачі, лазні;
• ремонт та виготовлення меблів;
• створення декоративних елементів;
• ремонтні роботи всередині приміщень.

Спробуємо розібратися, які види перфорованих куточків існують, і для яких цілей кожен з них може бути використаний.

Основне призначення перфорованого куточка:

• захист кутів і кутових з'єднань;
• з'єднання різних кутових деталей.

З метою захисту кутів, перфорований кріпиться до нанесення штукатурки. Під шаром штукатурки його не видно, але чітко виконує свою функцію захисту і своєрідного армування кута. Якщо куточок використовується в якості кріплення, то перевагою користуються куточки з отворами. Дані отвори значно полегшують процес монтажу.

Залежно від мети використання металовироби, підбирається продукція з відповідного матеріалу. Матеріали для виготовлення куточків можуть бути наступні:


• цинк (цинкове покриття);

• алюміній;

• сталь;

• ПВХ.

Цинкові куточки в основному використовуються при монтажі різних гіпсокартонних конструкцій. Вони дозволяють зробити кут рівний і запобігти обсипання краю гіпсокартонного полотна. Особливість їх використання полягає в тому, що їх встановлюють на вже нанесений початковий шар штукатурки і потім, вже на встановлений куточок наносять наступний. Термін їх служби досягає декількох десятків років. Це обумовлено цинковим покриттям. Алюмінієві куточки краще при ремонтних роботах на фасадах будівель і споруд. Вони виготовляються з пресованого алюмінію. Використання спеціальних куточків значно зміцнює кути будівель і запобігає обсипання штукатурки. Технологія аналогічна описаній вище. Сталеві куточки мають більшою мірою міцності. Сфера їх застосування - скріплення елементів конструкцій. Куточки з ПВХ легені і недорогі. У їх складі хлор, вуглець і водень. Вони не гниють, але не можуть застосовуватися при монтажі важких конструкцій.

За видами перфоровані куточки можна розділити на наступні основні категорії:

• вузькі;

• широкі;

• балкові;

• посилений;

• меблевий;

• регульовані.

Вузькі куточки можна використовувати виключно при монтажі щодо легких конструкцій. Для більш масивних конструкцій краще використовувати широкий куточок. Він забезпечить більшу міцність з'єднання. Перфорація, тобто отвори, нанесені на ребра куточка, роблять процес монтажу менш трудомістким. Балковий вид куточка використовується для кріплення балок. Він потужний і здатний витримувати великі навантаження. Посилений куточок має підвищену міцність. Меблеві куточки використовуються при виробництві предметів меблів. У них маленькі розміри і в будівельних і ремонтних роботах вони, як правило, не використовуються. Меблеві перфоровані куточки можна підібрати навіть в колір меблів. У регульованих куточків отвори довгасті, що дозволяє регулювати розмір між скріплюються деталями. Дуже корисний кріплення при складанні розкладний меблів.

Перфоровані куточки можуть кріпитися за допомогою саморізів або просто цвяхів. Розміри і види капелюшків саморізів підбираються залежно від мети використання куточка. Для зручності і збільшення швидкості роботи знадобиться дриль або шуруповерт. Звичайно, можна обійтися і звичайною викруткою. Але процес при цьому буде більш трудомістким і займе більше часу. В процесі роботи вам також можуть знадобитися ножиці по металу.

Зверніть увагу, що при посиленні кута конструкцій, особливо при проведенні внутрішніх робіт, корисно на завершення проклеїти кут спеціальною стрічкою, а потім нанести фінальний шар шпаклівки. Це забезпечить легкість і надійність в подальшому проведенні ремонтних робіт.

Ще одна особливість, на яку необхідно звернути увагу. Перевіряйте склад розчину. Трапляється, що складові розчинної суміші мають погану адгезію по відношенню до матеріалу, з якого виготовлений куточок.

Володіючи основними поняттями та знаннями про перфорованих куточках, ви зможете без зусиль підібрати куточки саме для запропонованого виду робіт. Чи не помилитеся з вибором і заощадите свої кошти. Звертайте особливу увагу на якість виробу при його покупці і матеріал з якого вона виготовлена. Тоді ремонт або будівництво пройде гладко і якісно. Якщо сумніваєтеся в правильності свого вибору, не соромтеся задавати питання нашим менеджерам. Вони із задоволенням розкажуть вам про товар і проконсультує.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее