Плоскі шайби DIN 125 з нержавіючої сталі оптом

Плоскі шайби DIN 125 з нержавіючої сталі. Купить оптом

Плоскі шайби DIN 125 з нержавіючої сталі

Применение шайбы плоской din 125

Представлений стандарт DIN 125 частково відповідає російському ГОСТ 11371-78. Елемент кріплення являє собою виріб - плоска шайба, яка може виготовлятися із сталі, з латуні, а також зі сталі з покриттям (гальванічна або гаряча оцинковка) або нержавіючої. При необхідності в якості матеріалу можуть бути використані різні сплави і пластик. Ми приймаємо заявки на нестандартні вироби і виготовляємо продукцію за кресленнями замовників. Зі складу ви можете придбати DIN 125 з доставкою в будь-яке місто або регіон. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантований.

Шайба DIN 125 є візуально являє собою якийсь диск з отвором. У відповідності з необхідним розміром діаметра, виріб підкладають під головку таких кріпильних елементів, як гвинт, болт або під гайку. Дана шайба захищає від можливих ушкоджень при сильному затягуванні при монтажі гайок / болтів до поверхні, що з'єднуються. Крім того, вона використовується в тих випадках, коли при затягуванні має місце бути хватка довжини різьбової частини болта.

Що стосується матеріалу, відзначимо, що нержавіюча сталь, яка використовується для виготовлення плоских шайб DIN 125 застосовується двох класів: А2 і А4.

Група А2 - є однією з найбільш поширених нержавіючих сталей. Це стійка до корозії, нетоксична і не гартується сталь, немагнітний. Однак деякі магнітні властивості здатні проявитися при впливі механічної обробки. 

З такою стали виготовляють різного роду кріплення для використання в загальнобудівельних роботах. Зокрема, шайба DIN 125, виконана з цієї стали широко використовується при установці вентильованих фасадів, перегородок, а також фасадів із застосуванням каркасів або сендвіч-панелей. Крім того, виріб застосовується при складанні вітражних конструкцій, огороджень.

Інші галузі: суднобудування, приладобудування для нафтогазовидобувної, хімічної та харчової промисловості. Обумовлюється такий широкий спектр застосування тим, що кріплення зі сталі А2 здатний зберігати властивості міцності як при нагріванні до 425 ° С, так і при охолодженні до -60 ° С.

Група сталей А4 також може бути застосована для виготовлення шайби за стандартом DIN 125. Відмінність від стали А2 полягає в тому, що вона містить від 2% до 3% молібдену. Завдяки цьому кріплення менш схильний до корозії, кислотного впливу і теж абсолютно немагнітний. Найбільше поширення кріплення і різні такелажні вироби зі сталі марки A4 знайшли в суднобудуванні, у виробництві важкої спецтехніки та в верстатобудуванні. Також вироби з такого матеріалу рекомендують використовувати в кислотовмісних середовищах і особливо в середовищах, що містять хлор. Це можуть бути басейни, резервуари для солоної води та інші. Якщо говорити про шайбах зі сталі А4, то вони можуть використовуватися в температурному режимі від -200 ° С до 450 ° С.

DIN 125 - сталь і латунь

У компанії БОЛТ.ЮА шайби за стандартом DIN 125 представлені в широкій номенклатурної лінійки, з внутрішнім діаметром від 3,2 мм до 104 мм. Детальну інформацію про них ви можете знайти в каталозі.

Гідне якість пропонованої продукції та її невисока вартість є основними достоїнствами роботи з компанією БОЛТ.ЮА. Звернувшись до нас, ви завжди можете придбати найбільш затребувані види кріпильних виробів. Ми володіємо широким асортиментом і інших кріпильних виробів, ми здійснюємо оптову торгівлю анкерами, саморізами, гвинтами, шплинтами, болтами, гайками, а також шайбами ​​за стандартом DIN 125 і іншими. Пропонуємо доставку не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее