Правила вибору та установки заклепок з внутрішнім різьбленням

Правила вибору та установки заклепок з внутрішнім різьбленням. Купить оптом

Правила вибору та установки заклепок з внутрішнім різьбленням

Сопутствующие товары


Візьміть каталог фірми BOLT.UA або подивіться геометричні параметри на сайті для прикладу перейдіть за посиланням.

Ви побачите інформаційну таблицю:

Правила вибору та установки заклепок з внутрішнім різьбленням

Геометричні параметри:

Кількість - кількість заклепок які ви хотіли замовити або запитати

D, mm – ця основна величина вказує на різьбову частину, заклепки з внутрішнім різьбленням (величина болта, який буде закручуватися в заклепку)

L, mm. - Довжина заклепки

d1, mm. – Зовнішній діаметр різьбової заклепки

для прикладу виберемо різьбову заклепку з різьбленням М8.

Для перегляду більш детальної інформації необхідно клікнути  рядок, відкриється вікно, з більш детальною інформацією про заклепці.

Тут вказані геометричні параметри і характеристики навантажень, які витримує дана заклепка.

Таблиця містить чотири основних параметри:

Перший: D, mm. – Ця основна величина вказує на різьбову частину, заклепки з внутрішнім різьбленням (величина болта, який буде закручуватися в заклепку)

Другий: Діаметр свердління, mm. Зверніть увагу на цей параметр. Через те, що на різьбову заклепку немає європейського стандарту, геометричні параметри у різних виробник і вбудуть різні. Зверніть також увагу на розмір d1, mm – це зовнішній діаметр різьбової заклепки. Важливість його в тому, що діаметр свердління безпосередньо залежить отd1, практично для всіх різьбових заклепок підходить формула: "Діаметр свердління" = d1 + 0,1 (mm.). Величина d1 вказує на товщину бортика, який розвальцьовуються, т. К.D, mm. величина яка береться від метричної різьби у всіх виробників природно однакова (М3, М4, М5, М6, М8, М10, М12), але величина d1 різна з цього можна зробити висновок що, чим більше величина d1, то більше навантаження буде витримувати заклепка в встановленому положенні. В основному у європейських виробників розмір d1 різниця в цьому розмірі становить +/- 0,1 мм., Якщо взяти заклепку М8 артикул T0050817 d1 = 11 мм. у BOLT.UA і d1 = 10,9 мм. у інших виробників. Величина "z" – це товщина стінок різьбовій заклепки в зоні опрессовиваанія. У BOLT.UA товщина стінок дорівнює 1,5 мм., У інших виробників товщина стінки дорівнює 1,4 мм. Різниця становить 7%. Таку різницю можна відчути фізично при установці різьбовій заклепки ручним інструментом. Ця різниця проявляється не тільки при установці, але і при подальшій експлуатації вузла кріплення.

Правила вибору та установки заклепок

Третій: Товщина з'єднується матеріалу E, mm. Стандартна величина Е знаходиться в діапазоні від 0,5 до 3,0 мм. Збільшене значення Е більше 3,0 мм., Можна обмежити діапазоном від 3,0 мм.до 6,0 мм. За спеціальними замовленнями є можливість виготовлення різьбових заклепок на товщину матеріалу від 6,0 мм. до 8,0 мм.

Четвертий: навантажувальні значення вказані в Ньютона, якщо враховувати точку поділу, то вкілоньютонах. Основна величина - це характеристика на прокручування заклепки навколо своєї осі вимірюється в Ньютона на метр.

Наступне що необхідно зробити, це записати артикул заклепки (в даному прикладі це:T0050817) в ньому зашифровані як геометричні параметри, так і тип самої заклепки.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее