Приварка втулок: основні методи купить оптом в Киеве и по всей Украине

Приварка втулок: основні методи. Купить оптом

Приварка втулок: основні методи

Сопутствующие товарыприварка втулок

Приварення втулок, як і інших видів приварного кріплення, можна робити різними методами.
Серед них - приварювання конденсаторним розрядом, приварка електричною дугою, приварка електричною дугою з коротким циклом і, нарешті, новітній метод - приварювання в радіально-симетричному магнітному полі. Приварка втулок методом конденсаторного зварювання (процес CD) - один з найпростіших і швидких способів. Втулки, призначені для неї, мають характерний циліндричний виступ маленьких розмірів на приварюють кінці. Втулка закріплюється в зварювальному пістолеті конденсаторного апарату, прикладається до приварюється деталі виступом, і на цей кінчик через тіло втулки подається електричний розряд високої потужності. Виникає дуга розплавляє зону контакту на втулці і деталі підстави. Втулка занурюється в размягченную поверхню і при охолодженні міцно фіксується на ній. Процес приварки втулки займає менше секунди часу, а глибина входження становить 0,1 мм.


методи приварки втулок


Приварка втулок електричною дугою (процес ARC) забезпечує більш глибоке входження металовироби в основу (необхідна товщина металу - не менше 2 мм). Втулки для приварки електричною дугою мають конічну опуклість на місці контакту. Для обмеження зони впливу дуги на втулку надівається керамічне кільце або ж використовується захисний газ від самого апарату. Приварка втулок здійснюється наступним чином: метиз злегка піднімається над поверхнею, дуга розплавляє зону на деталі, втулка занурюється в неї і закріплюється після застигання. Вдосконалений різновид цього методу приварки втулок - приварювання електричною дугою з коротким циклом (процес SC). Тут струм безперервного зварювання надходить протягом дуже короткого часу - 0.003-0.5 секунди, тому не потрібно використовувати захисні кільця і ​​гази.

Приварка втулок в радіально-симетричному магнітному полі (процес SRM) - інноваційний метод, що дозволяє домогтися максимально міцного з'єднання металовироби і поверхні при майже повній відсутності деформації деталі і дуже тонкому зварювальному шві. Тут приварка кріплення здійснюється в середовищі захисних газів.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее