Приварка контакта заземления методом конденсаторного зварювання

Приварка контакта заземления методом конденсаторного зварювання. Купить оптом

Приварка контакта заземления методом конденсаторного зварювання

Сопутствующие товары
приварка контакту заземлення

Для приварювання контакту заземлення, як правило, використовується метод конденсаторного зварювання.
Сам по собі цей вид приварного кріплення є складовою частиною обладнання електрощитів і буває двох видів: однолепесковим і двухлепесткових. Однолепесткових контакт заземлення за формою нагадує куточок, а двухлепесткових - скобу.

якісна приварка контакту заземлення

Оскільки приварка контакту заземлення відбувається конденсаторним методом, на стороні, яка буде фіксуватися, є невеликий опуклий кінчик. Саме він спрямовує енергію від зварювального апарату до поверхні деталі. Конденсаторная приварка заснована на роботі з запасеної енергією. Для цього на блоці живлення встановлена ​​конденсаторна батарея, яка заряджається від випрямляча, завдяки чому накопичується потужний електричний заряд. В процесі розрядки енергія перетворюється в теплоту високої температури. Сам процес приварки контакту заземлення складається з наступних операцій. Контакт заземлення закріплюється на зварювальному пістолеті, приставляється опуклим кінчиком до металевої поверхні деталі, і апарат пускає по ньому потужний потік енергії, який створює на кінчику температуру плавлення. Оплавляється і зона на поверхні деталі, яка перебувала під металовироби. Потім контакт занурюється в розплавлену під ним зону і при природному охолодженні виявляється привареним. Даний спосіб приварки відрізняється високою швидкістю (дія розряду займає тисячні частки секунди). Серед інших його переваг - мала глибина залягання (0,1 мм). Приварення контактів заземлення можна робити на металеві листи товщиною від 0,5 0,6 мм, що при інших способах абсолютно неприпустимо. При цьому саме кріплення виходить досить міцним і довговічним, що дозволить контакту заземлення залишатися надійним вузлом всієї системи.

Якщо вам необхідний якісний кріплення для приварки, а також зварювальне обладнання для його монтажу, зверніться в компанію БОЛТ.ЮА. Тут ви отримаєте кваліфіковані консультації, а також зможете замовити потрібну кількість приварного кріплення різних видів і типорозмірів.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее