Приварка ізоляційних цвяхів методом конденсаторного зварювання

Приварка ізоляційних цвяхів методом конденсаторного зварювання. Купить оптом

Приварка ізоляційних цвяхів методом конденсаторного зварювання


приварка ізоляційних цвяхів

Використання приварних цвяхів для ізоляції на металевих поверхнях стало досить поширеним явищем.
Приварка ізоляційних цвяхів здійснюється методом конденсаторного зварювання. Таким способом можна закріплювати на металевих поверхнях теплоізоляційні мати з кам'яної вати, пінополістиролу, скловолокна та інших матеріалів, при цьому саме скріплення здійснюється з високою швидкістю.

ручна приварка ізоляційних цвяхів

Ізоляційні цвяхи є стандартною різновидом приварного кріплення. Вони найчастіше виготовляються з нержавіючої сталі, обмідненої стали або алюмінію. Цвяхи відрізняються великою довжиною і мають круглий кліпс або чашеобразную капелюшок, яка утримує матеріал. Для приварювання ізоляційних цвяхів необхідний апарат ручної конденсаторного зварювання. Гвоздь, прикріплений до магнітного держателю зварювального пістолета, протикає теплоізоляцію і впирається в металеву поверхню.
Потім пістолет конденсаторного апарату запускає по тілу цвяха потужний електричний заряд на кінчик. Він і невелика частина металевої поверхні, розташованої під ним, плавляться, з'єднуються і застигають.

Глибина проникнення приварки становить не більше 0,1 мм, що практично не пошкоджує металеву основу. При цьому сам процес подачі заряду триває всього 0.001-0.003 ceкунди, тому приварка ізоляційних цвяхів конденсаторним методом проводиться дуже швидко. Даний спосіб кріплення застосовується при монтажі теплоізоляції металевих повітропроводів, трубопроводів, резервуарів і т.п. Нерідко ізоляційні мати для цих об'єктів мають алюмінієве покриття. Оскільки даний матеріал проводить струм, може виникнути коротке замикання. Тому при приварке ізоляційних цвяхів тут слід використовувати пістолет з опорної трубою. Вона злегка відводить алюмінієвий шар під час пуску заряду.

Також випускаються ізоляційні цвяхи, покриті електроізоляційним матеріалом. У каталозі компанії БОЛТ.ЮА ви знайдете широкий вибір приварного кріплення, в тому числі ізоляційні цвяхи з різних матеріалів. Також у нас можна придбати зварювальне обладнання для конденсаторного зварювання.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее