Приварні втулки

Приварні втулки. Купить оптом

Приварні втулки

Сопутствующие товары


Приварні втулки

Приварні втулки - кріплення, який не по зубах ніякої корозії!

Сфера застосування втулок

Втулка приварна, шпилька з внутрішнім  різьбленням,  Бонка приварна,  приварна гайка -  все це назва одного  виду кріплень.  Як і інші види  кріплень,  приварна  втулка  використовується для створення міцних і довговічних сполук.
Перерахувати  всі сфери, в яких  застосовується  цей вид  кріплення  неможливо,  адже приварні  втулки можна зустріти  в будівництві  та машинобудуванні,  виробництві  меблів і  суднобудуванні,  приладобудуванні  і монтажі  різних  конструкцій.  А стрімкий  розвиток  виробництва  швидкомонтованих  металевих конструкцій  дозволило втулці  приварной зайняти  лідируючі позиції  серед широкого  розмаїття кріпильних  елементів.

ОСОБЛИВОСТІ Бонкі Приварний

Переплутати Бонк з будь-яким іншим кріпленням неможливо. Зовні вона схожа на безрезьбової болт, який має всередині поздовжню порожнину з різьбленням. З іншого боку, втулка приварна має капелюшок, яка забезпечена технологічним кінцевиком, для кращого проходження електричного розряду і можливості використовувати кернение для позиціонування даного кріплення.
Основними матеріалами, з яких виготовляють приварні втулки, є: нержавіюча сталь, латунь, а також сталь з обмідненим, оцинкованим або нікельованим покриттям.

ПЕРЕВАГИ втулок

Використовуючи у виробництві, будівництві, монтажі або ремонті Приварний втулку, ви отримуєте кріплення, який неможливо проштовхнути всередину або витягнути назовні. Це дуже важливо з точки зору безпеки та подальшої експлуатації конструкцій, в яких застосовуються такі елементи кріплення.
І, нарешті, не менш важливою перевагою такої втулки є можливість її використання навіть при установці на м'які матеріали. Це обумовлено рівномірним розподілом навантаження по всій площі кріплення.
Тільки якісні приварні втулки і широкий вибір приварного кріплення вам пропонує компанія «БОЛТ.ЮА»!

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее