Приварні втулки

Приварні втулки. Купить оптом

Приварні втулки

Сопутствующие товары


Приварні втулки

Приварні втулки - кріплення, який не по зубах ніякої корозії!

Сфера застосування втулок

Втулка приварна, шпилька з внутрішнім  різьбленням,  Бонка приварна,  приварна гайка -  все це назва одного  виду кріплень.  Як і інші види  кріплень,  приварна  втулка  використовується для створення міцних і довговічних сполук.
Перерахувати  всі сфери, в яких  застосовується  цей вид  кріплення  неможливо,  адже приварні  втулки можна зустріти  в будівництві  та машинобудуванні,  виробництві  меблів і  суднобудуванні,  приладобудуванні  і монтажі  різних  конструкцій.  А стрімкий  розвиток  виробництва  швидкомонтованих  металевих конструкцій  дозволило втулці  приварной зайняти  лідируючі позиції  серед широкого  розмаїття кріпильних  елементів.

ОСОБЛИВОСТІ Бонкі Приварний

Переплутати Бонк з будь-яким іншим кріпленням неможливо. Зовні вона схожа на безрезьбової болт, який має всередині поздовжню порожнину з різьбленням. З іншого боку, втулка приварна має капелюшок, яка забезпечена технологічним кінцевиком, для кращого проходження електричного розряду і можливості використовувати кернение для позиціонування даного кріплення.
Основними матеріалами, з яких виготовляють приварні втулки, є: нержавіюча сталь, латунь, а також сталь з обмідненим, оцинкованим або нікельованим покриттям.

ПЕРЕВАГИ втулок

Використовуючи у виробництві, будівництві, монтажі або ремонті Приварний втулку, ви отримуєте кріплення, який неможливо проштовхнути всередину або витягнути назовні. Це дуже важливо з точки зору безпеки та подальшої експлуатації конструкцій, в яких застосовуються такі елементи кріплення.
І, нарешті, не менш важливою перевагою такої втулки є можливість її використання навіть при установці на м'які матеріали. Це обумовлено рівномірним розподілом навантаження по всій площі кріплення.
Тільки якісні приварні втулки і широкий вибір приварного кріплення вам пропонує компанія «БОЛТ.ЮА»!

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее