Приварні кріплення. Конденсаторне зварювання

Приварні кріплення . Конденсаторне зварювання. Купить оптом

Приварні кріплення . Конденсаторне зварювання

Призначення приварного кріплення

Приварні кріплення - металовироби, переважно з різьбленням, які за допомогою конденсаторного зварювання (є й інші способи, наприклад, зварювання дугою, але конденсаторне зварювання краще, так приварювання відбувається за один "постріл", моментально) приварюются (пристрілюються) в попередньо розмічені місця на листових металевих заготовках. Приварне кріплення приварюється за рахунок розплавлення поверхні капелюшка кріплення з розташованої на ній голівкою і листа (див. Нижче пояснення).

Процес приварки (приварювання) конденсаторної зварюванням: електричний розряд, накопичений в конденсаторі великої місткості, проходить через приварюють кріплення і поверхня листового металу (час розряду 1-5 мкс). В результаті підкладка кріплення (фланець + невеликий виступаючий кінчик) і область листового металу під фланцем плавиться. Вірніше, все залежить від вибору режиму приварювання - в ідеалі листовий метал тільки нагрівається, покритий міддю кріплення нагрівається трохи сильніше, а плавиться тільки кінчик кріплення. Кріплення вдавлюється в розплав за допомогою пружини зварювального пістолета, тому процес і називається часто "пристрілкою". Йде адгезія розплавленого металу з кінчика в листовий метал. Місце приварювання і кріплення остигають за рахунок теплообміну з листовим металом. Кріплення можна приварювати на листовий метал від 0.5 мм без пошкоджень листа із зворотного боку (див. Вище пояснення про режими).

Основні види приварки кріплення.

1. Конденсаторная зварювання (CD) - найбільш поширений і універсальний метод, застосовуваний для приварки кріплення. Електричний заряд, накопичений в конденсаторах зварювального апарату, розряджається через тонкий наконечник на голівці шпильки або втулки. Накопичена енергія витрачається на розплавлення наконечника металовироби та поверхневого шару листового металу, в результаті чого і створюється надійне приварне з'єднання. Підходить для приварки кріпильних елементів з обмідненої сталі, нержавіючої сталі А2-50, алюмінію і латуні діаметром від М2 до М10 в листовий метал товщиною від 0,5 мм.

2. Контактно-дугова зварка (ARC) - метод приварки кріплення за допомогою електричної дуги між металовироби і поверхнею матеріалу, що виникла при пропущенні через кріплення і листову заготовку зварювального струму. Для даного процесу використовується зварювальний апарат з випрямлячем змінного струму, який і створює необхідний зварювальний струм. Для контактно-дугового зварювання необхідно додатково використовувати спеціальні керамічні кільця, які перешкоджають розтіканню розплавленого металу з області приварки, або подавати в зону приварки інертний газ. За рахунок високих енергетичних параметрів електричної дуги (в порівнянні з енергією розряду при конденсаторної зварювання) метод контактно-дугового зварювання дозволяє приварювати кріплення з широким діапазоном розмірів аж до М24 до листовим матеріалами товщиною від 2 мм, область розплавленого металу може досягати 1 мм на глибину. Отримується приварне з'єднання володіє підвищеною надійністю і стійкістю до відриву і провороту.

3. Імпульсна контактно-дугова зварка (SC) - спрощена різновид контакний-дугового зварювання. Електрична дуга має менші енергетичні характеристики за рахунок обмеженого часу дії імпульсу зварювального струму (1мСек - 1 сек). Глибина проплавляющей шару сягає лише 0,5 мм. Застосовується даний метод для приварки втулок і шпильок діаметром М3-М12 до листовим металів товщиною від 0,8 мм. Використання керамічних кілець або подача інертного газу в область приварки є бажаним але необов'язковим умовою.

4. Приварка обертається дугою (MARC) - метод приварки втулок і інших порожнистих кріпильних елементів (з внутрішнім різьбленням), коли кромки матеріалу заготовки і торці приварюється металовироби попередньо розігріваються електричною дугою, що обертається в магнітному полі, після чого механічно стискаються (процес опади). Метод інноваційний і досить дорогий, але має свої незаперечні переваги - знижена температура зварювання дозволяє приварювати кріплення до складних і тонким поверхонь, що не деформуючи їх. Метод дозволяє приварювати стандартні гайки і різьбові втулки.

5. Конденсаторная (HVAC) і дугова зварка (FRI) для ізоляції (ISO) - метод приварювання цвяхів з ізольованим стержнем і капелюшком ISO-плюс - чашеобразная капелюшок цвяха поміщається в тримач зварювального пістолета, після чого цвях приварюється до металевої підкладці, яка знаходиться під шаром встановленої ізоляції.

Призначення приварного кріплення

Приварне кріплення призначене для забезпечення кріплення / фіксації конструкцій та інших елементів на листових або масивних заготовках. За рахунок підвищених характеристик на відрив, зсув і проворот підходить для широкого спектру застосувань у виробництві корпусного обладнання та будівництві. Для монтажу приварних втулок і шпильок, пелюсткових контактів і інших типів приварного кріплення не потрібно ніяких додаткових підготовчих операцій (свердління посадочних отворів, зенковки і інших). Перед встановленням зверніть увагу додаткове зварювальне обладнання.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее