Приварні кріплення. Конденсаторне зварювання

Приварні кріплення . Конденсаторне зварювання. Купить оптом

Приварні кріплення . Конденсаторне зварювання

Призначення приварного кріплення

Приварні кріплення - металовироби, переважно з різьбленням, які за допомогою конденсаторного зварювання (є й інші способи, наприклад, зварювання дугою, але конденсаторне зварювання краще, так приварювання відбувається за один "постріл", моментально) приварюются (пристрілюються) в попередньо розмічені місця на листових металевих заготовках. Приварне кріплення приварюється за рахунок розплавлення поверхні капелюшка кріплення з розташованої на ній голівкою і листа (див. Нижче пояснення).

Процес приварки (приварювання) конденсаторної зварюванням: електричний розряд, накопичений в конденсаторі великої місткості, проходить через приварюють кріплення і поверхня листового металу (час розряду 1-5 мкс). В результаті підкладка кріплення (фланець + невеликий виступаючий кінчик) і область листового металу під фланцем плавиться. Вірніше, все залежить від вибору режиму приварювання - в ідеалі листовий метал тільки нагрівається, покритий міддю кріплення нагрівається трохи сильніше, а плавиться тільки кінчик кріплення. Кріплення вдавлюється в розплав за допомогою пружини зварювального пістолета, тому процес і називається часто "пристрілкою". Йде адгезія розплавленого металу з кінчика в листовий метал. Місце приварювання і кріплення остигають за рахунок теплообміну з листовим металом. Кріплення можна приварювати на листовий метал від 0.5 мм без пошкоджень листа із зворотного боку (див. Вище пояснення про режими).

Основні види приварки кріплення.

1. Конденсаторная зварювання (CD) - найбільш поширений і універсальний метод, застосовуваний для приварки кріплення. Електричний заряд, накопичений в конденсаторах зварювального апарату, розряджається через тонкий наконечник на голівці шпильки або втулки. Накопичена енергія витрачається на розплавлення наконечника металовироби та поверхневого шару листового металу, в результаті чого і створюється надійне приварне з'єднання. Підходить для приварки кріпильних елементів з обмідненої сталі, нержавіючої сталі А2-50, алюмінію і латуні діаметром від М2 до М10 в листовий метал товщиною від 0,5 мм.

2. Контактно-дугова зварка (ARC) - метод приварки кріплення за допомогою електричної дуги між металовироби і поверхнею матеріалу, що виникла при пропущенні через кріплення і листову заготовку зварювального струму. Для даного процесу використовується зварювальний апарат з випрямлячем змінного струму, який і створює необхідний зварювальний струм. Для контактно-дугового зварювання необхідно додатково використовувати спеціальні керамічні кільця, які перешкоджають розтіканню розплавленого металу з області приварки, або подавати в зону приварки інертний газ. За рахунок високих енергетичних параметрів електричної дуги (в порівнянні з енергією розряду при конденсаторної зварювання) метод контактно-дугового зварювання дозволяє приварювати кріплення з широким діапазоном розмірів аж до М24 до листовим матеріалами товщиною від 2 мм, область розплавленого металу може досягати 1 мм на глибину. Отримується приварне з'єднання володіє підвищеною надійністю і стійкістю до відриву і провороту.

3. Імпульсна контактно-дугова зварка (SC) - спрощена різновид контакний-дугового зварювання. Електрична дуга має менші енергетичні характеристики за рахунок обмеженого часу дії імпульсу зварювального струму (1мСек - 1 сек). Глибина проплавляющей шару сягає лише 0,5 мм. Застосовується даний метод для приварки втулок і шпильок діаметром М3-М12 до листовим металів товщиною від 0,8 мм. Використання керамічних кілець або подача інертного газу в область приварки є бажаним але необов'язковим умовою.

4. Приварка обертається дугою (MARC) - метод приварки втулок і інших порожнистих кріпильних елементів (з внутрішнім різьбленням), коли кромки матеріалу заготовки і торці приварюється металовироби попередньо розігріваються електричною дугою, що обертається в магнітному полі, після чого механічно стискаються (процес опади). Метод інноваційний і досить дорогий, але має свої незаперечні переваги - знижена температура зварювання дозволяє приварювати кріплення до складних і тонким поверхонь, що не деформуючи їх. Метод дозволяє приварювати стандартні гайки і різьбові втулки.

5. Конденсаторная (HVAC) і дугова зварка (FRI) для ізоляції (ISO) - метод приварювання цвяхів з ізольованим стержнем і капелюшком ISO-плюс - чашеобразная капелюшок цвяха поміщається в тримач зварювального пістолета, після чого цвях приварюється до металевої підкладці, яка знаходиться під шаром встановленої ізоляції.

Призначення приварного кріплення

Приварне кріплення призначене для забезпечення кріплення / фіксації конструкцій та інших елементів на листових або масивних заготовках. За рахунок підвищених характеристик на відрив, зсув і проворот підходить для широкого спектру застосувань у виробництві корпусного обладнання та будівництві. Для монтажу приварних втулок і шпильок, пелюсткових контактів і інших типів приварного кріплення не потрібно ніяких додаткових підготовчих операцій (свердління посадочних отворів, зенковки і інших). Перед встановленням зверніть увагу додаткове зварювальне обладнання.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее