Приварні кріплення і їх види в компанії БОЛТ.ЮА

Приварні кріплення і їх види в компанії БОЛТ.ЮА. Купить оптом

Приварні кріплення і їх види в компанії БОЛТ.ЮА

Сопутствующие товары


Такелаж

Приварні кріплення і їх види

Приварним кріпленням прийнято називати деталі, які служать для закріплення елементів і вузлів різних конструкцій. Різні елементи кріплення відрізняються матеріалом виконання, призначенням і видом зварювання, за допомогою якого той чи інший елемент надійно кріпиться до виробу.

До приварним кріпленням відносяться:

різьбові шпильки,

безрізьбові гайки,

втулки,

болти,

пелюстки заземлення,

теплоізоляційні кліпси і цвяхи,

гнучкі упори.

Сфера використання

Такий приварной кріплення широко використовується у важкій промисловості, для виробництва автомобілів, суднобудуванні, тепло- і електроенергетиці, електротехніці, для виготовлення медичного обладнання. Часто цей вид кріплення просто необхідний на будівництвах під час монтажу різних елементів і конструкцій:

знаків, табличок, панелей, дверей;

вентиляції;

жароміцних, ізолюючих, вогнетривких матеріалів;

хомутів для фіксації джгутів кабелів електропроводки;

фланців, кришок та інших технологічних отворів;

деталей трубопроводів, звукоізоляційних матеріалів.

Відмінні риси кріпильних елементів

Приварні кріплення стали надзвичайно популярні завдяки простоті і високій швидкості установки, надійності скріплюються з'єднань, можливості монтажу тонколистових матеріалів, що не деформуючи їх, відсутності зварних швів, які часто бувають на поверхні готових виробів.

Крім того, такі металовироби забезпечують міцність деталей, виключаючи відрив, зсув, скручування або поворот. Приварний кріплення можна використовувати і для скріплення масивних конструкцій, і для роботи з тонколистовим матеріалом. Безумовним плюсом можна назвати можливість установки такого виду кріплення в важкодоступні місця.

Матеріали для виготовлення приварних кріплень

Для виготовлення таких кріплень найчастіше використовують сталь з мідним або цинковим покриттям, нержавіючу сталь, латунь, алюміній. Мідне або цинкове покриття необхідно для захисту кріплення, продовження терміну його експлуатації, поліпшення естетичного вигляду.

Щоб правильно вибрати матеріал, з якого буде виготовлений кріплення, необхідно визначити матеріал основи, на яку він буде встановлюватися. Важливу роль відіграють також умови, в яких готовий виріб буде експлуатуватися, наприклад, температура, вологість, кислотність та інші параметри. Що стосується алюмінієвих кріплень, то вони встановлюються тільки на алюмінієві деталі.

Часто практикується різне поєднання матеріалів, наприклад, популярним є тандем нержавіючої низьковуглецевої і обмідненої стали.

Як правильно монтувати приварной кріплення

Приварний метиз кріпиться до деталі за рахунок різниці потенціалів. В основі цього принципу лежить спеціальна будова кріплень - вони мають виступаючі елементи, які в процесі приварки плавляться і тим самим забезпечують надійну фіксацію.

Приварний кріплення можна фіксувати за допомогою таких додаткових інструментів:

Для приварювання кріплень найчастіше використовують конденсаторну зварювання, за допомогою якої можна прикріпити металовироби зі сталі, латуні, алюмінію, за умови, що поверхня-підстава не буде перевищувати товщину в 0,5 мм.

Контактно-дугова зварка здійснюється за допомогою електричної дуги, яка формується під час проходження струму між основою і кріпленням. Такий вид зварювання досить трудомісткий і вимагає застосування керамічних кілець, щоб захистити деталь від розтікання металу або інертних газів.

Однак таке кріплення буде дуже надійним і довговічним.

Імпульсна контактно-дугова зварка виконується по не такою складною технологією.

Існує також метод приварювання за допомогою обертової дуги, яка забезпечує надійне кріплення порожнистих металовиробів, наприклад, втулок із внутрішнім різьбленням і так далі. Під час такої зварювання нагрівається тільки кромка кріплення, тому деформація заготовки повністю виключається. Приварні кріплення для ізоляції можна зафіксувати за допомогою конденсаторної і дугового зварювання, принцип роботи якої полягає в проколюванні теплоізолюючого шару електродом-цвяхом. При цьому стрижень і основа, які контактують, створюють приварне з'єднання, яке виходить за рахунок струму, що проходить крізь них.

Види приварного кріплення

Залежно від призначення, будови, виконуваних функцій виділяють такі види кріплення.

Шпилька

Найпопулярнішим приварним кріпленням є шпилька, яку можна встановлювати на тонколистовий метал. З її допомогою можна навішувати на основу необхідні прилади, фіксуючи їх гайками.

Шпилька відрізняється міцністю, надійністю, довговічністю, всесезонність за рахунок антикорозійного покриття. Цей метиз має внутрішню і зовнішню різьбу, можуть бути безрізьбовими або з накаткою «ялина».

Залежно від того, яке завдання поставлено перед шпилькою, вибирається її вид. Якщо навантаження на шпильку буде занадто великий, то елемент кріплення сам прийме на себе все навантаження, місце приварювання при цьому залишиться незмінним.

Шпилька «різдвяна ялинка» має глибоку велику різьбу. Зафіксувати її на виробі можна за допомогою конденсаторного розряду. За допомогою цього виду кріплення можна прикріпити елементи з нетвердих елементів до металевих листів. Виготовляються такі шпильки зі сталі з мідним покриттям.

гайка

Цей кріпильний елемент виготовляється з нержавіючої сталі і забезпечений трьома приварними виступами. Завдяки відсутності покриття гайку можна надійно приварити в виробу за допомогою дугового, конденсаторного зварювання.

Такий вид приварного кріплення широко використовується в машинобудуванні, будівництві. В основному, їх використовують разом зі шпильками, гвинтами, болтами, які мають відповідні розміри, які необхідні для з'єднання деталей і вузлів.

втулка

Цей метиз потрібен для з'єднання деталей і кріплень. Його необхідно прикріпити до металевого листа або масивному елементу. Втулка може мати зовнішнє різьблення. Її використання допоможе зробити зварювання міцнішою на відрив, крутіння, зрушення. Якщо доступ до місця скріплення утруднений, втулка стане незамінним помічником.

пелюстка заземлення

Цей приварной кріплення може бути однолепесткових і двухлепесткових. Такі заземлюючі контакти необхідні для кріплення електричних елементів заземлення, наприклад, в електрощитовому обладнанні.

Прикріпити пелюстка заземлення до листу металу невеликої товщини можна за допомогою конденсаторного зварювання. Необхідна кількість пелюсток заземлення можна визначити тільки на місці, в залежності від умов поставленого завдання.

Болт заземлення

Цей заземляющий приварной елемент потрібен для забезпечення надійного механічного та електричного контакту з основою. Якщо виконувати приварення цього кріплення за допомогою конденсаторного зварювання, то можна уникнути вм'ятин на деталі, слідів в зворотного боку, зміни кольору заготовки.

Болт заземлення широко застосовується при складанні корпусів електроприладів, електричних конструкцій, ліфтових систем, трубопроводів, в машинобудуванні.

Гвоздь для теплоізоляції

Такий приварной кріплення складається з капелюшки, кріпильної шайби. Він здатний зафіксувати теплоізоляційний матеріал. Ніжку такого цвяха виготовляють зі сталі з мідним покриттям, нержавіючої сталі, алюмінію. Капелюшок роблять з оцинкованої сталі. Бувають ізольовані і неізольовані чашоподібні цвяхи.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее