Приварні шпильки для будь-якого з'єднання

Приварні шпильки для будь-якого з'єднання. Купить оптом

Приварні шпильки для будь-якого з'єднання

Сопутствующие товары


Приварні шпильки

ЗАСТОСУВАННЯ шпильок

Серед широкого розмаїття приварних кріплень шпилька приварна є, мабуть, найпопулярнішою.
Приварна шпилька широко застосовується для зварних з'єднань на тонколистовий основі. В даний час ринок кріпильних матеріалів включає в себе шпильки різьбові і нерізьбова.
Якщо вам необхідно виконати установку метричного кріплення, тоді шпилька приварна резьбовая підійде вам найкращим чином. Її використовують для створення будь-яких швидкомонтованих металевих конструкцій, у виробництві, будівництві та ремонті.
За допомогою такої шпильки можна створити надійне різьбове з'єднання, наприклад, у виробництві платіжних терміналів і банкоматів, в конструкції воздуховода, системі вентиляції, встановлення рекламних щитів, монтажі меблів і т.д.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ шпильок

Широке застосування шпильки приварной обумовлює її основні властивості, такі як надійність, міцність і довговічність. Використовувана в самих різних погодних умовах і контактує з агресивними середовищами, шпилька повинна мати антикорозійне покриття. Втім, і сама шпилька виготовляється зі сталі з обов'язковим обміднений або цинкуванням, нержавіючої сталі, латуні та алюмінію. Деякі виробники, що спеціалізуються на виробництві кріплень використовують і інші сплави, однак найчастіше використовуються сталеві і нержавіючі шпильки.
Шпильки відрізняються по довжині тіла і діаметру. У приварення шпильок найчастіше використовуються кріплення діаметрами М3-М8, хоча існують особливо потужні шпильки М10 і більше, які використовують для створення міцних з'єднань з дуже товстими металами.
ВИДИ шпильок

В даний час шпильки можна розділити на наступні види:


із зовнішньою різьбою;
з внутрішнім різьбленням;
без різьблення;
з накаткою типу «ЕЛЬ».
При цьому шпильки можуть бути виконані з різних матеріалів: сталь обміднений, сталь оцинкована, сталь нержавіюча, алюміній і латунь. У приварення шпильок можуть брати участь будь-які види цих кріплень. Однак тут необхідно точно підбирати шпильку по діаметру і довжині, виходячи з індивідуальної технологічного завдання.


ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ шпильок

Приварка шпильок не вимагає додаткових деталей або комплектуючих, які допомагають зміцнювати з'єднання. І навіть у разі перевищення допустимого навантаження на приварной елемент, відбувається деформація самого тіла приварной шпильки, а місце приварювання залишається недоторканим.


Приварка шпильок на сьогоднішній день є найбільш ефективним і недорогим способом створення міцних і довговічних сполук.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее