Промислова автоматизація зварювання і її завдання

Промислова автоматизація зварювання і її завдання. Купить оптом

Промислова автоматизація зварювання і її завдання

Сопутствующие товары


Автоматизація сваркі

Автоматизація сваркі

Автоматизація зварювання в сучасному промисловому виробництві є найважливішим досягненням. Дуже довгий час зварювальні роботи могли виконуватися тільки ручним способом.

Сьогодні світове машинобудування пропонує сучасні автоматизовані зварювальні верстати, а також зварювальних роботів, які значно спростили виконання багатьох виробничих завдань. Переваги автоматизації зварювання вельми істотні. Так, автоматизація зварювання зводить до мінімуму вплив людського фактора на якість виконуваних робіт, збільшує продуктивність і одночасно підвищує якість одержуваних виробів, дає можливість виконувати зварювальні роботи високої складності і в важкодоступних місцях. Таким чином, автоматизація зварювання продовжує залишатися одним з пріоритетних напрямків в даній області.

Сучасна автоматизація зварювання

Основними проблемами в області автоматизації зварювальних робіт є попередня підготовка деталей для зварювання. Кожна заготовка при потокової зварюванні повинна бути виконана з точним дотриманням всіх параметрів за кресленнями. Інакше і зварювання буде виконана з відхиленнями. Це веде до посилення автоматизації всього виробничого циклу, адже на етапах підготовки деталей і їх складання також впроваджують автоматизоване обладнання, щоб підвищити точність виконання робіт.

Устаткування для автоматизації  зварювання на сучасному етапі є цілий комплекс різних апаратів. До нього відноситься, в тому числі, обладнання для приварки кріплення. Приварні кріплення широко використовується в сучасному виробництві, а автоматизація даного процесу дозволяє істотно підвищити швидкість і точність виконання даних завдань без істотних витрат фізичної сили.

Компанія здійснює продаж обладнання для приварки кріплення, і в тому числі верстатів автоматичної приварювання з ЧПУ. Також у нас ви знайдете широкий спектр різних видів приварного кріплення (шпильки, втулки, болти і т.д.).

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее