Піна монтажна, герметики, клеї

Піна монтажна, герметики, клеї. Купить оптом

Піна монтажна, герметики, клеї

Сопутствующие товарыЗаклепка-витяжна

Якісні піни, герметики, клеї за низькими ціна в Україні Ось уже багато років компанія «БОЛТ.ЮА» задає тон на ринку кріпильної продукції. У нашій особі тисячі покупців по всій Україні знайшли вірного партнера і порадника. І ось тепер, крім метизів і пластикових елементів кріплення, ми готові представити ще один напрямок нашої діяльності - оптовий та роздрібний продаж герметиків, будівельного клею і монтажної піни.

Уже сьогодні в нашому каталозі присутні:

Будівельна піна - побутова для невеликого обсягу робіт і професійна, якій байдуже самий капітальний ремонт. Ми постаралися передбачити всі бажання клієнтів, а тому у нас можна знайти монтажну піну з різним рівнем вторинного розширення, зимову і всесезонну, піну для установки дверей і вікон, герметизації трубопроводів і фіксації будівельних конструкцій. Однокомпонентні герметики для боротьби з тріщинами і невеликими проміжками. У нас можна купити акриловий і тіоколової, бітумний і поліуретановий, і, звичайно ж, найбільш затребуваний сьогодні силіконовий герметик.

Будівельний клей. Це і добре знайомі кожному майстру акрилові «рідкі цвяхи», і вологостійкі, еластичні склади на основі органічних розчинників.

Також в «БОЛТ.ЮА» можна купити клей монтажний поліуретановий, який на сьогоднішній день, безперечно, є найкращим клеїть складом. Клієнтам нашої компанії немає необхідності відвідувати інші інтернет-магазини, адже ми вже подбали про те, щоб працювати з герметиками і монтажною піною вам було легко і просто. Серед сотень найменувань ми відібрали для вас кращі інструменти для нанесення клеючих розчинів: Монтажні пістолети скелетного типу, ціна на які істотно нижче середньої по ринку; трохи дорожчі, але незрівнянно зручніше - пістолети для піни з закритим циліндричним відсіком; а також інструмент справжніх професіоналів - пістолет акумуляторний або електричний.

У «БОЛТ.ЮА» завжди можна купити насадки-носики, що подовжують життя балонів з монтажною піною для ручного використання і шпателі для створення акуратних швів. Ми не забули і про допоміжні засоби, таких, як очищувач піни і силікону, чистячі серветки і грунтовки, активатори і ПВХ-лиштви.

У «БОЛТ.ЮА» раді як оптовим, так і роздрібним покупцям. Наші консультанти завжди прийдуть на допомогу, і допоможуть грамотно підібрати монтажну піну або герметик, пістолет або силікон, виходячи з поставленої перед вами завдання.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее