Регулювальний гвинт

Регулювальний гвинт. Купить оптом

Регулювальний гвинт

Сопутствующие товары


Регулювальний гвинт

У нас є відмінна пропозиція для замовників - гвинт меблевий з внутрішнім шестигранником під ключ. Він виготовлений із сталі з покриттям: гальванічна оцинковка або гальванічне латунирование. Ви можете замовити також гвинт DIN 967 з метричної різьбою з напівсферичної головкою з прес-шайбою і шліцом. Ми постійно думаємо про ваші потреби в надійному кріпленні і робимо все, щоб задовольнити їх. Наші менеджери з радістю допоможуть вам підібрати необхідний вид кріпильних матеріалів. Ми підберемо вироби в залежності від області їх подальшого застосування, врахуємо всі нюанси. Функціонал цих гвинтів досить широкий: один призначений для створення надійних з'єднань, інші мають декоративний характер. Є також гвинт меблевий спеціальний, для якого важливі антикорозійні властивості та інші поліпшені характеристики.

Якщо ви хочете придбати високоміцні і декоративні болти, а також різні гайки, гвинти для меблів, саморізи, заклепки витяжні, шпильки і інші кріпильні матеріали, то з усіх питань звертайтеся до нас, в компанію ОПМ. Якість меблів немислимо без якості деталей кріплення, і ми раді запропонувати вам кращі товари в цьому напрямку. Наш металевий гвинт меблевий, виконаний за стандартом DIN, ГОСТ, ISO або EN відрізняється високою надійністю. Умови роботи з нами досить вигідні для співпраці. Для постійних клієнтів передбачені спеціальні, ще більш вигідні умови. Які саме - ви дізнаєтеся ставши ними.

Гвинти і болти меблеві

Залежно від ваших потреб ми можемо виготовити будь-який необхідний вам елемент кріплення. Для цього нам знадобиться відповідне технічне завдання від вас, включаючи креслення і ескізи. Ми виконаємо ваше замовлення з того матеріалу, який ви вкажете. Виріб може бути виконано зі сталі, з нержавіючої сталі різних марок, з латуні, міді, різних сплавів і інших матеріалів. Ми навіть розглядаємо можливість виробництва необхідних вам кріпильних елементів з гуми і пластика. Іноді елемент просто необхідний для виконання тих чи інших завдань.

Даний кріплення для меблів дуже вигідно купувати оптом. Те ж можна сказати і про таку категорію, як болти. Це не тільки економічно вигідно, але і практично. Почасти тому ми працюємо тільки з великим і дрібним оптом. Доставка здійснюється не тільки по Києву, але і по інших містах України. Відповідні болти знаходяться в постійній наявності на наших складах, тому ми працюємо швидко і оперативно.

Менеджери компанії БОЛТ.ЮА готові запропонувати вам не тільки болт для меблів, а й різні супутні товари аналоги того, що вам потрібно. Якщо ви з яких-небудь причин ніде не знайшли підходяще виріб, то наша консультаційна допомога буде просто незамінна. Телефонуйте і звертайтеся до нас з будь-якого питання.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее