Резьбовая приварна шпилька ТМ BOLT.UA

Резьбовая приварна шпилька ТМ BOLT.UA. Купить оптом

Резьбовая приварна шпилька ТМ BOLT.UA

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕННЯ

Приварне кріплення  Резьбовая приварна шпилька - один з найбільш поширених сьогодні видів приварного кріплення. В основному вона використовується для установки на тонколистовий метал; в подальшому на кріплення навішується необхідне обладнання, яке фіксується за допомогою гайки. Резьбовая приварна шпількаідеально підійде для установки метричного кріплення і для створення швидкомонтованих металоконструкцій на виробництві та в будівництві. Як приклади використання різьбових шпильок можна назвати створення надійного нарізного сполучення при виробництві банкоматів та платіжних терміналів, при влаштуванні повітропроводів і вентиляції, при установці рекламних щитів і монтажі меблів.

Основні переваги приварной шпильки - це її надійність, міцність і довговічність. Даний кріплення використовується при різних погодних умовах і може контактувати з агресивними середовищами (за умови наявності антикорозійного покриття). Сама ж приварна шпилька виготовляється зі сталі, яка обов'язково проходить обміднення або цинкування, або ж з нержавійки, алюмінію і латуні. Іноді виробники приварних і запрессовочних шпильок використовують і інші сплави, а втім, найчастіше зустрічаються саме сталеві і нержавіючі шпильки. При роботі сошпількамі приварними в основному віддають перевагу кріплення діаметром М3-М8, а для створення особливо міцних з'єднань з товстими металами використовують потужні шпильки М10 і навіть більше.

В даний час все різноманіття приварних шпильок класифікується на такі види: кріплення з зовнішньою різьбою, кріплення з внутрішнім різьбленням, кріплення без різьблення і кріплення з накаткою типу «ялина». Шпильку, як і цвях для закріплення теплоізоляції, необхідно підбирати, відштовхуючись від індивідуальної технологічного завдання. Приварка шпильок - технологія, яка не потребує додаткових деталях і комплектуючих для зміцнення з'єднання. Навіть якщо станеться перевищення допустимого навантаження на кріпильний елемент, буде деформуватися сама приварна шпилька, а місце приварювання залишиться незмінним.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее