Різновиди цвяхів для ізоляції

Різновиди цвяхів для ізоляції. Купить оптом

Різновиди цвяхів для ізоляції

Різновиди цвяхів для ізоляції

цвяхи для ізоляції

Цвяхи для ізоляції широко використовуються при закріпленні вогнестійкою теплоізоляції і пристрої захисту сталевих конструкцій від корозії і високих температур.

Технологія приварки цвяхів для фіксації ізоляції до металу знайшла застосування в машинобудуванні, електронної, електротехнічної, металообробної,

медичної, приладобудівної та навіть харчової промисловості. Цвяхи для ізоляції використовують при промисловому виробництві побутової апаратури, панелей управління, вентиляційних систем та інших об'єктів. Використання такого спеціалізованого кріплення демонструє масу переваг: це мінімальний час зварювання, практична відсутність деформації і слідів зварювання з виворітного боку, висока міцність з'єднання, відмінна продуктивність і можливість роботи навіть з тонколистовим металом.

приварка цвяха для ізоляції

Цвяхи для ізоляції бувають двох основних типів - це цвях з шайбою і цвях з кліпсами для термоізоляції. Приварні ізоляційні цвяхи роблять із нержавіючої або обміднення стали.

За розміром вони також можуть відрізнятися: існують цвяхи D2 (9,5-64 мм) і цвяхи D3 (9,5-152,5 мм). Діаметр шайб цвяхів для ізоляції коливається між 30 і 38 міліметрами. Капелюшок приварних ізоляційних цвяхів буває виконана або з оцинкованої, або з нержавіючої сталі.

Приварення кріплення, в тому числі ізоляційних цвяхів, як правило, виробляють приварювальний пістолетом і апаратом конденсаторного зварювання. За бажанням замовника, приварні цвяхи виробляють і індивідуально, згідно з технічними параметрами.
У каталозі нашої компанії Ви знайдете широкий асортимент приварного кріплення, в тому числі і цвяхи для ізоляції. Для конденсаторного зварювання потрібен приварной кріплення, виготовлений із сталевого, алюмінієвого, обміднення, нержавіючого та латунного сплавів. Шпилька для приварки випускається в широкому розмаїтті - це різьбова і нерізьбова шпилька, алюмінієва і сталева обміднений шпилька, шпилька нержавіюча і шпилька латунна.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее