Різноманітність видів приварних шпильок

Різноманітність видів приварних шпильок. Купить оптом

Різноманітність видів приварних шпильок

Сопутствующие товары


Приварна шпилька різьбова

Компаній «БОЛТ.UA» пропонує широкий вибір приварного кріплення: різні види гайок, шпильок, втулок і багато чого іншого. Приварні шпильки представлені в різноманітності видів і типів: різьбові, зі зменшеним діаметром підстави, що не нарізні, високоміцні, для автоматизованого монтажу, для установки в фрезерні непрохідне отвір.

Приварна шпилька різьбова типу FH виготовляється з оцинкованої сталі і застосовується для установки в метал твердістю до HR 80. Шпилька різьбова типу FHS складається з нержавіючої сталі AISI 300 і монтується в метал твердістю до HR 70. Матеріалом виготовлення різьбової шпильки типу FHA є алюміній. Приварна шпилька різьбова з зменшеним діаметром підстави дозволяє провести установку з мінімальним відстанню від краю заготовки і дає можливість застосовувати їх у виробах із пластику. Матеріали виготовлення даних виробів розрізняються залежно від типу (оцинкована сталь, нержавіюча сталь).

 

 Приварна шпилька не різьбова типу FH виготовляється з оцинкованої сталі, типу FHS - з нержавіючої сталі, типу FHA - з алюмінію. Приварна шпилька не різьбова типу TPS оснащена фаскою для кращої центрування. Приварна шпилька підвищеної міцності типу HFHB виготовляється з бронзи і застосовується для металу великої товщини. Збільшений діаметр капелюшка забезпечує велике осьове зусилля, що призводить до більшої опірності кріплення до проворачиванию. Різьбова шпилька для установки під фрезерні непрохідне отвір має особливість: після установки в лист металу зворотна сторона залишається неушкодженою, рівною і гладкою. Для кожного типорозміру даного виду кріплення для приварки Ви можете замовити відповідну фрезу. Весь асортимент металовиробів для запресовування і кріпильних виробів для приварки Ви можете побачити в каталозі з усіма характеристиками і розмірами, а ввічливі менеджери завжди допоможуть з вибором найбільш підходящих матеріалів.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее