Різьбова заклепка. Реалізація. Характеристики

Різьбова заклепка. Реалізація. Характеристики. Купить оптом

Різьбова заклепка. Реалізація. Характеристики

Сопутствующие товары


Різьбова заклепка. Оптові поставки. Характеристики

Компанія «БОЛТ.ЮА» реалізує особливий тип кріплення під назвою «заклепка - гайка». Вона може виконуватися з багатьох матеріалів, але там, де потрібна підвищена міцність деталей, краще використовувати виготовлену з нержавіючої сталі. У заклепки такого типу є й інша назва - різьбова. Вона має форму втулки з заставної головкою, внутрішня порожнина якої покрита різьбленням (для подальшого вкручування болта з метою приєднання іншої деталі або предмета). Для роботи з нею не потрібно зварювальне обладнання - заклепку можна встановити навіть в важкодоступних місцях.

Вироби заклепувального типу ви можете купити, звернувшись до наших фахівців. Для вас будуть доступні не тільки дані різьбові заклепки, а й багато інших супутніх товарів і аналоги. При роботі з постійними клієнтами можливий розгляд особливих, більш вигідних умов співпраці. З нами зручно працювати - це підтверджується багаторічним досвідом в сфері постачання організацій і підприємств кріпильними виробами.

Крім того, ми реалізуємо нержавіючі заклепки зі сталі оптом. Ці елементи є інертним кріпленням, який, не побоюючись за здоров'я кінцевих споживачів, можна використовувати на підприємствах харчової промисловості. У нашій компанії завжди можна купити різьбові заклепки всіх видів, включаючи пустотілі. Ми здійснюємо доставку по Києву і по всіх регіонах України. Металовироби в постійній наявності на наших складах.

Заклепка нарізного типу представлена ​​на фото.

Установка різьбовій заклепки

Крім усього іншого ви можете замовити в нашій компанії заклепки різьбові за власними кресленнями. Терміни виготовлення мінімальні. Наші технічні фахівці можуть взятися за виготовлення будь-яких необхідних вам кріпильних виробів. Створена за вашими ескізами заклепка, купити яку ви може у нас, в обов'язковому порядку повинна пройти тестування і необхідні тестування.

У нас в асортименті представлені різні розміри і модифікації подібних різьбових металовиробів. Всі вони відрізняються високою міцністю і чудовою якістю, виготовлені за сучасними технологіями. На сьогоднішній день ці вироби пропонуються з шестигранним, втопленим, широким або потайним фланцем, що має рифлення або без нього. Різьбові заклепки, що реалізуються в компанії БОЛТ.ЮА, відповідають всім діючим стандартам якості. Нагадаємо, що розглянута заклепка - це різьбовій елемент, однак ви можете звернути увагу і на витяжні / тягові заклепки

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее