Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню

Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню. Купить оптом

Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню

Сопутствующие товары


Різьбові заклепки

Сьогодні неможливо виробляти вироби з листового металу без використання різьбових заклепок. Як спосіб з'єднання, різьбові заклепки все більше «витісняють» процеси зварювання і склеювання.

 

Пропоновані нами різьбові заклепки ТМ «ANZI SINOLINK» і ТМ «FormaParts» Голландія відповідають вимогам стандартів ГОСТ, ISO і DIN, що гарантує високу якість цих виробів. Наша компанія поставляє різьбові заклепки зі стандартним, потайним і зменшеним бортиком, який робить їх практично непомітними на готовому виробі. У пропонованому нами асортименті: заклепки з оцинкованої сталі, алюмінію, латуні і неіржавіючої сталі. А це означає, що міцність з'єднання буде непідвладна вологи і інших негативних впливів на протязі довгих років!

 

Дані різьбові заклепки широко застосовуються там, де потрібна підвищена стійкість до ударів, вібрації, у випадках, коли при з'єднанні необхідно уникнути зміни структури металу. Різьбові заклепки від італійського виробника ТМ «ANZI SINOLINK» і ТМ «FormaParts» Голландія забезпечують більшу продуктивність і при цьому максимально високу міцність з'єднання. Різьбові заклепки знаходить застосування у всіх галузях промисловості, аж до авіації.

 

Різьбова заклепка ТМ «ANZI SINOLINK» і ТМ «FormaParts» Голандія – це кріпильний елемент, завдяки якому можливо створити якісне і надійне різьбове з'єднання на заготівлі з листового металу товщиною від 0,5 мм. За зовнішнім виглядом різьбова заклепка являє собою циліндричний різьбовий елемент з рискою, гладкою або шестигранної форми (детальний каталог дивіться на нашому сайті).

 

 

За допомогою різьбової заклепки можна з'єднати між собою два листа металу і крім цього мати різьбу для фіксації обладнання, наприклад, всередині електричної шафи.

Монтаж являє собою деформацію різьбовій заклепки і поступове здавлювання двох частин вироби, при цьому надійне їх з'єднання. Різьбові заклепки встановлюються за допомогою спеціального інструменту - ручного і пневматичного (отримати детальну інформацію про інструмент, а також замовити його можна на нашому сайті).

 

Переваги різьбовій заклепки:

 

Різьбова заклепка досить легко встановлюється в метал, при цьому немає необхідності в нарізанні різьби.

Різьбова заклепка дозволяє зробити з'єднання там, де зворотна сторона не доступна для роботи.

Щоб встановити різьбову заклепку, не потрібно підготовча робота у вигляді знежирення, сушіння з'єднується матеріалу.

Для установки різьбовій заклепки потрібно попередньо просвердлити отвір в металі, потім різьбова заклепка нагвинчується на різьбовій стрижень заклепочника, після чого ця комбінація вставляється в отвір. Далі інструмент здійснює робочий хід, різьбова заклепка деформується і надійно фіксується в металі, утворюючи отвір для гвинта. Після установки різьбовій заклепки в неї можна вкрутити болт і, тим самим, приєднати іншу деталь.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее