Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню

Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню. Купить оптом

Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню

Сопутствующие товары


Різьбові заклепки

Сьогодні неможливо виробляти вироби з листового металу без використання різьбових заклепок. Як спосіб з'єднання, різьбові заклепки все більше «витісняють» процеси зварювання і склеювання.

 

Пропоновані нами різьбові заклепки ТМ «ANZI SINOLINK» і ТМ «FormaParts» Голландія відповідають вимогам стандартів ГОСТ, ISO і DIN, що гарантує високу якість цих виробів. Наша компанія поставляє різьбові заклепки зі стандартним, потайним і зменшеним бортиком, який робить їх практично непомітними на готовому виробі. У пропонованому нами асортименті: заклепки з оцинкованої сталі, алюмінію, латуні і неіржавіючої сталі. А це означає, що міцність з'єднання буде непідвладна вологи і інших негативних впливів на протязі довгих років!

 

Дані різьбові заклепки широко застосовуються там, де потрібна підвищена стійкість до ударів, вібрації, у випадках, коли при з'єднанні необхідно уникнути зміни структури металу. Різьбові заклепки від італійського виробника ТМ «ANZI SINOLINK» і ТМ «FormaParts» Голландія забезпечують більшу продуктивність і при цьому максимально високу міцність з'єднання. Різьбові заклепки знаходить застосування у всіх галузях промисловості, аж до авіації.

 

Різьбова заклепка ТМ «ANZI SINOLINK» і ТМ «FormaParts» Голандія – це кріпильний елемент, завдяки якому можливо створити якісне і надійне різьбове з'єднання на заготівлі з листового металу товщиною від 0,5 мм. За зовнішнім виглядом різьбова заклепка являє собою циліндричний різьбовий елемент з рискою, гладкою або шестигранної форми (детальний каталог дивіться на нашому сайті).

 

 

За допомогою різьбової заклепки можна з'єднати між собою два листа металу і крім цього мати різьбу для фіксації обладнання, наприклад, всередині електричної шафи.

Монтаж являє собою деформацію різьбовій заклепки і поступове здавлювання двох частин вироби, при цьому надійне їх з'єднання. Різьбові заклепки встановлюються за допомогою спеціального інструменту - ручного і пневматичного (отримати детальну інформацію про інструмент, а також замовити його можна на нашому сайті).

 

Переваги різьбовій заклепки:

 

Різьбова заклепка досить легко встановлюється в метал, при цьому немає необхідності в нарізанні різьби.

Різьбова заклепка дозволяє зробити з'єднання там, де зворотна сторона не доступна для роботи.

Щоб встановити різьбову заклепку, не потрібно підготовча робота у вигляді знежирення, сушіння з'єднується матеріалу.

Для установки різьбовій заклепки потрібно попередньо просвердлити отвір в металі, потім різьбова заклепка нагвинчується на різьбовій стрижень заклепочника, після чого ця комбінація вставляється в отвір. Далі інструмент здійснює робочий хід, різьбова заклепка деформується і надійно фіксується в металі, утворюючи отвір для гвинта. Після установки різьбовій заклепки в неї можна вкрутити болт і, тим самим, приєднати іншу деталь.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее