Різьбові заклепки TM BOLT.UA - альтернатива приварному кріпленню

Різьбові заклепки TM BOLT.UA - альтернатива приварному кріпленню. Купить оптом

Різьбові заклепки TM BOLT.UA - альтернатива приварному кріпленню

Сопутствующие товары


Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню

Різьбові заклепки - альтернатива приварному кріпленню

Кріпильна деталь циліндричної форми з головкою на одному кінці, звана заклепкою, до недавнього часу вважалася найбільш поширеним елементом кріплення. А серед найвідоміших споруд, створених за допомогою заклепувального з'єднання, можна назвати Шуховську вежу в Москві, Ейфелеву вежу в Парижі і міст Харбор-Брідж у Сіднеї.

Згодом можливості зварювання розширилися, похитнувши позиції заклепок, і практично повністю витіснивши їх з промислового виробництва. Але в цивільному будівництві, побутових ремонтних роботах і легкої промисловості заклепки не тільки не пішли на другий план, а й зміцнили свої позиції. Це стало можливим, завдяки великій кількості різновидів деталей, кожна з яких має певні переваги перед іншими елементами кріплення.

Загальноприйнята класифікація заклепок передбачає їх поділ на різьбові і витяжні. Монтаж різьбовій заклепки здійснюється методом закручування деталі у внутрішню гільзу деталі. При цьому виріб стискається, а скріплюються матеріали виявляються надійно захоплені між собою. Заклепки витяжні або тягові складаються з стилета і гільзи. Під час монтажу заклепувальний апарат здійснює захоплення стержня, який притягує за собою гільзу. У свою чергу гільза стискається, виробляючи захоплення скріплюються матеріалів. Широке поширення витяжні заклепки отримали в самих різних галузях промисловості і будівництва, завдяки вагомим перевагам перед іншими видами кріплення.

Вони дозволяють здійснити надійний монтаж металевих конструкцій в максимально короткий термін. Крім того, заклепковий з'єднання, на відміну від болтового, стійкіше, не руйнується під впливом вібрації, а також не вимагає від фахівця особливих навичок. Заклепки можуть виготовлятися з різних металів: латуні, алюмінію, міді. Але найбільш практичними і поширеними залишаються деталі зі сталі.

Заклепка витяжна зі сталі являє собою гільзу з потовщеним на кінці стрижнем і потайною головкою. Деталь призначена для здійснення нероз'ємного з'єднання профілів, тонколистового металу і інших твердих матеріалів, доступ для монтажу до яких доступний лише з одного боку. Заклепка витяжна комбінована відрізняється від сталевої різноманітністю матеріалів, використаних при її виготовленні. Традиційно деталь являє собою сталевий стрижень з гільзою з алюмінію. Комбінована заклепка може застосовуватися для монтажу конструкцій з тонколистового металу і інших твердих матеріалів.

Різновидом комбінованих заклепок є заклепка витяжна, фарбована по RAL. Вона складається з сталевого стрижня й оболонки з більш м'якого металу, наприклад, алюмінію. Капелюшок гільзи забарвлюється в різні кольори по RAL. Застосовується деталь для нероз'ємних з'єднань різних листових забарвлених матеріалів: пластика, фанери, листової сталі. Фарбована заклепка не забезпечує герметичність з'єднання.

Заклепка витяжна зі збільшеним буртиком застосовується при роботі з матеріалами, міцність яких суттєво нижче кріпильної деталі: пластиком, фанерою, бляхою, гофролиста. Широкий буртик дозволяє знизити тиск на місце кріплення, за рахунок збільшення площі навантаження.

Заклепка-гайка витяжна - це втулка з відкритим або прихованим буртиком, після монтажу якої в виробі залишається гайкова різьблення, що дозволяє здійснювати подальший кріплення за допомогою інших метизів, наприклад, звичайних болтів. Заклепка-гайка широко застосовується для кріплення конструкцій різного призначення з металу і пластмаси. З її допомогою можна закріпити труби - квадратні і прямокутні, оздоблювальні фасадні, приварні швелери.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее