Саморізи для гіпсокартону від компанії БОЛТ.ЮА

Саморізи для гіпсокартону від компанії БОЛТ.ЮА. Купить оптом

Саморізи для гіпсокартону від компанії БОЛТ.ЮА

Сопутствующие товары


Саморізи для гіпсокартону від компанії БОЛТ.ЮА

Для кріплення гіпсокартону до металевих або дерев'яних поверхні використовуються саморізи, які своїми технічними характеристиками відрізняються від інших. Але щоб при виборі кріплення не помилитися, слід детально вивчити саморізи для гіпсокартону.

Перш ніж купувати кріпильні вироби, важливо для початку визначитися, з якого металу вони виготовлені. Гострий саморіз зі сталі є міцніше, ніж латунний, перший часто піддається корозії. Так, для кріплення гіпсокартону розумніше за все використовувати сталеві з антикорозійним покриттям саморізи. Як таке частіше шліц на його голівці має хрестоподібний вигляд, але іноді можна зустріти і прямий. Також не менш популярними є шліци з шестигранником всередині. саморіз для гіпсокартону по металлуКрепятся саморізи для гіпсокартону шуруповертом, який має функцію обертання направо і наліво. Для роботи шуруповертом використовуються спеціальні насадки. Перш ніж починати кріпити листи гіпсокартону, необхідно уточнити правильність їх вкручування. Щоб не пошкодити матеріал, саморіз потрібно втиснути на глибину приблизно 1 мм, але не більше, в іншому випадку кріплення буде неякісним. Перед вкручування на шуруповерт важливо виставити необхідне обмеження.

Також слід знати, в разі, коли гіпсокартон кріпиться до металевих або дерев'яних каркасів, то, відповідно, застосовують саморіз по металу розміром в 25 мм і саморіз для дерева розміром в 32 мм. Для цих цілей кріпильний елемент повинен мати потайну ріжкову головку. При правильній збірці кріплення, гострий саморіз не рве верхню поверхню гіпсокартону, а, навпаки, вдавлює в утворюється отвір. У разі якщо при закручуванні сталася помилка, то слід знати, що повторно використовувати отвір не можна, потрібно відступити приблизно 5 см.

Тільки при дотриманні деяких вимог можна домогтися якісного монтажу: - Саморізи для гіпсокартону повинні укручуватися в каркас строго під прямим кутом і на третю частину своєї довжини, тобто кріплення по металу на 1 см, а по дереву - близько 2 см. - Необхідно дотримуватися відстань від краю матеріалу до самореза близько 1 см. - Гострий саморіз для гіпсокартону, який укладається одним шаром, повинен закручуватися з кроком приблизно 25 см, а двошаровий повинен монтуватися за схемою - крок для першого шару повинен становити максимум 75 см, а вже для другого - 25 см.

Також важливо не забувати, що головку кріплення при закручуванні необхідно утапливать в лист гіпсокартону приблизно на 1 мм.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее