Способи роботи з приварним кріпленням ТМ BOLT.UA

Способи роботи з приварним кріпленням ТМ BOLT.UA. Купить оптом

Способи роботи з приварним кріпленням ТМ BOLT.UA

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕННЯ

Приварне кріплення   може бути приєднаний до деталі за допомогою двох різновидів зварювання - це зварювання конденсаторним розрядом і зварювання дугою. Кріплення для конденсаторного приварювання обов'язково має на торці кінчик певного розміру, за допомогою якого контролюється час зварювання. У разі приварювання дуговим методом (контактний спосіб) приварной кріплення щільно притискається до поверхні виробу, джерелом зварювання є або мотор-генератор, або випрямляч постійного струму. Зварювальний потужність контролюється точним розрахунком тривалості циклу зварювання.

У разі конденсаторного зварювання приварной кріплення з'єднується з деталлю за допомогою постійного струму низької напруги, джерелом якого служить блок електролітичних конденсаторів. Процес зварювання запускається оператором. Дугового метод має на увазі підведення приварного кріплення над поверхнею заготовки, тим самим створюється дуга, розплавляються кінчик кріпильного елемента і плавляться поверхню оброблюваного металу. Час зварювального циклу становить менше секунди.

Приварне кріплення при іншому методі зварювання дещо зменшується по довжині, причиною тому його оплавлення. Дана обставина варто враховувати при замовленні кріплення, хоча в разі використання конденсаторного способу зварювання довжина кріпильних елементів після їх приварювання анітрохи не зменшується. Стандартна довжина приварного кріплення для конденсаторного зварювання становить: для цвяхів - 6 дюймів, для різьбових шпильок - від 0,25 до 4 дюймів. Приварка конденсаторним розрядом - це напівавтоматичний процес, що дозволяє надійно приварити шпильки необхідного діаметра до тонколистовим виробам. Дугове зварювання не настільки схильна обмеженням, вона передбачає приварку різних кріпильних елементів для забезпечення максимально міцного і довговічного з'єднання. Даний процес добре застосуємо для зварювання нержавіючої сталі та алюмінію, він часто використовується на підприємствах, що займаються виробництвом металоконструкцій.

Устаткування для зварювання, цвяхи для теплоізоляції і магнітні шайби Ви завжди знайдете в нашій компанії БОЛТ.ЮА. Саме уважне ставлення до клієнтів і ретельний відбір пропонованої продукції - наші орієнтири в роботі.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее