Стяжки хомути. Характеристики. Застосування.

Стяжки хомути. Характеристики. Застосування.. Купить оптом

Стяжки хомути. Характеристики. Застосування.

Стяжки хомути. Характеристики. Застосування.

Для з'єднання, герметизації труб, шлангів та інших конструкцій використовуються стяжки, хомути різних розмірів. У каталозі нашої компанії БОЛТ.ЮА ви завжди знайдете цей вид металовиробів. Існує безліч їх модифікацій і видів, призначених для виконання різноманітних завдань. Ми рекомендуємо вам придбати, наприклад, сталевий хомут, що складається з двох половин, що стягують болтами, з гумовими прокладками, а також без них. Крім того зверніть увагу на стяжки - їх надійність і довговічність допоможе істотно заощадити ваші фінансові витрати.

Сфера використання

За допомогою стяжок-хомутів зміцнюють цілі системи вертикальних і горизонтальних трубопроводів. Завдяки механізму швидкої фіксації і сполучної гайки можна без зусиль встановити трубу в кріплення, запобігши його неконтрольоване розкриття. Стяжки дозволяють прикріплювати трубопроводи до стіни, підлоги і навіть стелі.

Кріплення, за допомогою якого здійснюється кріплення труб, передбачає використання спеціальних пристосувань. Його відмінною рисою є можливість приймати замовлення відповідного профілю і діаметра труби, і завдяки цьому одні і ті ж стяжки-хомути можуть бути використані для труб цілого ряду діаметрів.

Переваги від компанії БОЛТ.ЮА

У каталозі компанії БОЛТ.ЮА широко представлені кріпильні вироби не тільки для промисловості, будівництва або побуту. Також тут ви знайдете стяжки, хомути для з'єднання найрізноманітніших типів і видів труб - сантехнічних, водопровідних, газових, опалювальних та т. д.

При необхідності вас можуть проконсультувати з усіх питань, пов'язаних з використанням того чи іншого виду кріплення даного розділу, будь то стяжка або хомут. Під кожну конкретну задачу будуть підібрані необхідні і найбільш підходящі кожному індивідуальному випадку кріпильні вироби. Вся продукція - тільки від провідних світових і вітчизняних виробників, що гарантує свою високу якість. У нас представлені стяжки, хомути, фіксатори і багато іншого.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее