Сучасні способи приварювання гайок

Сучасні способи приварювання гайок. Купить оптом

Сучасні способи приварювання гайок

Сопутствующие товары


приварка гайок

Приварка гайок - один з видів приварки кріплення, який використовують для з'єднання деталей виробів, що зварюються. Приварне кріплення має багато різновидів: гайки, шпильки, втулки, кульки, гнучкі упори тощо. Їх використання має свою специфіку і виправдано для з'єднання різних деталей промислових виробів з використанням зварювання. Не стала винятком і приварювання гайок, яку практикують для випуску продукції в різних галузях промисловості. Компанія «БОЛТ.ЮА» пропонує все для приварювання гайок. У нас ви можете замовити різний приварной кріплення: гайки, втулки, шпильки, гнучкі упори - все для роботи в різних сферах індустрії. Ці приварні елементи мають широкий асортимент розмірів і широко представлені на нашому сайті.

Приварка гайок здійснюється за допомогою зварювальних апаратів різних видів. Так, зварювальний апарат від компанії БОЛТ.ЮА дозволяє виробляти приварення гайок конденсаторної зварюванням, електродугової зварюванням, а також виконувати приварення гайок в радіально-симетричному магнітному полі SRM. Фірма «Bolt.ua» - лідер з впровадження у виробництво інновацій в зварювальному справі.

Приварка кріплення конденсаторним розрядом - це зварювальні пістолети і блоки живлення від компанії БОЛТ.ЮА різних розмірів: від мініатюрних ручних пістолетів для ручного зварювання до автоматизованих систем з автоматичною подачею гайок. За таким же принципом виготовляють зварювальні апарати від компанії БОЛТ.ЮА для приварювання гайок з використанням зварювання електричною дугою: тут ви можете знайти невеликі апарати для ручного зварювання, а також обладнання для автоматичних роботизованих систем. Устаткування призначене для зварювання металевих виробів, приварювання кріплення електричною дугою і електричною дугою з коротким циклом.
Для приварювання гайок може бути використано різне допоміжне обладнання, яке постачає компанія «БОЛТ.ЮА» від провідних світових виробників в цій галузі. Зокрема, для цих цілей застосовують зварювальні і поворотні столи.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее