Талреп

Талреп. Купить оптом

Талреп

Сопутствующие товары


Талреп

Талрепи на вибір

Талреп ─ слово, запозичене у Нідерландів і переводитися на російську мову як пристосування для натягування корабельного такелажу. Сьогодні металевий пристрій знаходить широке застосування в багатьох областях. Зазвичай сфера застосування мостове, висотне і інше будівництво. Являє собою конфігурацію, що складається з кілька основних елементів. Головним з них є кільце з двома нарізними отворами. У них вкручуються болти, які замість звичайних стандартних шестигранних оголовків мають кільце, гак, вилку. Тобто в залежності від використання.
 
Талреп гак / кільце


За допомогою даного талрепа гак-кільце, який вважається стандартним, можна стягувати, натягувати до потрібної пружності троси, вибирати натяг такелажу і так далі. Використовуючи талреп гак кільце, можна надійно зафіксувати вертикально стоять вишки стільникового зв'язку, опори високовольтних електричних ліній, інших об'єктів і предметів. У домашньому побуті талрепа такого типу зручно і швидко натягувати до потрібного ступеня пружності струни для важких портьєр, штор. Як бачимо, за допомогою пристосування легко вирішувати побутові завдання, утримувати в вертикальному або іншому положенні до горизонту, конструкції вагою до сотень тонн.


Талреп гак / гак


За допомогою такого пристосування можна стягувати, натягувати до потрібної пружності троси, вибирати натяг такелажу і так далі. Використовуючи талреп гак гак, можна надійно зафіксувати вертикально стоять вишки стільникового зв'язку, опори високовольтних електричних ліній, інших об'єктів і предметів. У домашньому побуті талрепа такого типу зручно і швидко натягувати до потрібного ступеня пружності струни для важких портьєр, штор. Як бачимо, за допомогою пристосування легко вирішувати побутові завдання, утримувати в вертикальному або іншому положенні до горизонту, конструкції  вагою до сотень тонн.

Талреп кільце / кільце


Технічне пристосування талреп кільце кільце являє собою ту ж саму конструкцію, що і з гаками, тільки замість їх замінили кільця. Талрепи можуть бути різних розмірів. Від невеликих пристосувань, для застосування в домашніх умовах, до дуже великих і міцних, які використовуються при будівництві великих об'єктів. Але конструкційна модель аналогічна: закритий чи відкритий корпус і кінцевиками у вигляді кілець по обидва боки.
 

Талреп DIN 1480


Це пристосування з закритим корпусом, на кінцях якого знаходяться угвинчені в тіло вилки. Європейський варіант талреп DIN 1480 виготовлений із сталі литий, поверхня якої оцинкована. Як стандартний варіант виготовляється за типом гак / кільце. На замовлення компанія «БОЛТ.ЮА» може придбати і продати талреп за типом кільце / кільце, або гак / гак. Варто нагадати, що пристосування для натягування не можна використовувати для підняття і переміщення вантажів.


Купити Талреп


Замовлення на покупку даного обладнання можна оформити в офісі компанії або відправити електронною поштою. У будь-якому варіанті оформлена заявка буде оперативно розглянута і виконана в найкоротші терміни.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее