Технологічний процес приварного кріплення

Технологічний процес приварного кріплення. Купить оптом

Технологічний процес приварного кріплення

Сопутствующие товары


Приварні кріплення

Приварка приварного кріплення – це технологічний процес, в результаті якого один твердий матеріал приєднується (приварюється) до іншого за рахунок дії міжатомних сил. З'єднання деталей може статися за рахунок місцевого сплаву, або завдяки спільному деформування обох зварювальних частин. В процесі приварки кріплення використовуються різноманітні болти, шпильки, гвинтики, заклепки, гайки, шпонки і інший кріплення для жорсткого скріплення різних елементів машин та металоконструкцій. Крім кріпильних деталей, застосовуються також допоміжні, до яких відносяться шайби та інше.

 

 Приварка приварного кріплення може бути виконана за п'ятьма основними технологіями. До них відносяться конденсаторне зварювання, дугове зварювання (з підйомом кріплення при приварке  метизів), дугова зварка з коротким циклом, а також приварювання цвяхів для ізоляції та окрема технологія для приварки різьбових гайок. Приварка кріплення най частіше використовується в машинобудуванні, електротехнічній, металообробної, суднобудівної, електронної, харчової та медичної промисловості. З цим технологічним процесом часто можна зіткнутися при виробництві транспортних засобів, виготовленні побутової апаратури, панелей управління, контейнерів, фабрик-кухонь, наземного і підземного обладнання, при створенні вентиляційних систем.

 

Приварне кріплення демонструє такі переваги: ​​максимально скорочене час зварювання, відсутність слідів зварювання з виворітного боку виробу, висока міцність з'єднання, необхідність доступу тільки до однієї сторони вироби під час зварювання, висока продуктивність, можливість використання тонких листів металу, можливість використання комбінації оброблюваних металів, автоматизація процесу приварки шпильок в разі масового виробництва. Основні типи елементів кріплення для приварки – це різьбові шпильки, пелюстки і болти заземлення, цвяхи, втулки і багато іншого. Область їх застосування часто різниться в залежності від того чи іншого способу приварювання кріплення. Наприклад, для конденсаторного зварювання з контактним підпал найчастіше використовуються різьбові і без різьбові приварні шпильки, різьбові втулки, шпильки з очищенням від фарби, одно- і двулепестковие контакти заземлення.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее