Технічний опис на шплінт DIN 94

Технічний опис на шплінт DIN 94. Купить оптом

Технічний опис на шплінт DIN 94

Сопутствующие товары


Технічний опис на DIN 94

Загальний опис

Шплінт сталевий розвідний DIN 94 по німецькому стандарту - це стопорне виріб, досить поширений вид кріплення. Розвідні шплінти виготовляються з пружинного низьковуглецевої сталі (менше 0,20%) без покриття - чорні, але частіше з оцинкованим покриттям, з нержавіючої аустенітної стали марки Агальванічним покриттям: білий і жовтий цинк, або з хромуванням або нікелерованним 2 AISI304і кислотостійкої сталі А4 AISI 316 , а також проводиться зі сплаву міді - з латуні. Розвідний шплінт DIN 94 відповідає вітчизняному російському ГОСТ 397, а також міжнародному стандарту ISO 1234 і європейським стандартом EN 21234.

Поряд з розвідним шплінтом існують голчасті пружинні шплінти, які отримали в народі назву «чека» DIN 94 DIN 11024 DIN 11023 M 8383. Отримали шплінти таке свою назву в зв'язку з тим, що чека це так званий стрижень, який входить в отвір деталі і перешкоджає одностороннього розкручування, розгвинчування іншої деталі. Форма шплінта DIN 94 DIN 11023 перешкоджає випаданню з отвору. Наприклад, щоб колеса не зміщувалися з осі, шплінти DIN 94 використовуються в автомобільній промисловості. Також шплінти (чека) розвідні DIN 94 використовуються в збройовій справі як запобіжний пристрій в ручних гранатах. Все шплінти розвідні і пружинні, будь то DIN 94 або DIN 11024, 11023, використовуються тільки в ненапружених з'єднаннях елементів і деталей. У віконному виробництві - для установки віконних болтів використовуються розвідні віконні шплінти DIN 94. Шплінти розвідні пружинні DIN 94 застосовуються для фіксації корончастих прорізних гайок DIN 935 і низьких корончастих гайок DIN 937, а також болтів по DIN 962 з шестигранною головою і наскрізним отвором під шплінт в голові болта (форма SK) або на стрижні болта (форма S). У найвідповідальніших деталях і конструкціях використовується шплинтовку болтів і гайок - найефективніший спосіб стопорения.

Взагалі шплінт DIN 94 це стрижень, зігнутий навпіл з вуглецевої сталі без покриття або з оцинкованим покриттям, або зі сплаву міді - латуні, або з нержавіючої сталі, де в місці згину утворено вушко - петля. Найчастіше розвідні і пружинні шплінти використовується тільки одноразово і потребують оновлення для подальшого використання в інших деталях і елементах. З двох кінців шплінта DIN 94 один з них робиться трохи довші іншого з метою більш зручного розгинання в різні боки при його установці. Петля пружинного шплінта DIN 94 виступає як обмежувач глибини посадки в отвір. Вушко - це зручний елемент для того щоб максимально зручно витягнути шплінт із з'єднання і встановити інший. Встановити розвідний шплінт можна як вручну, так і за допомогою спеціального інструменту, наприклад щипців або плоскогубців.

Види шплінтів

DIN 94 пружинний розвідний шплінт - низковуглеродний стрижень, зігнутий удвічі. Запобігає саме розкручування гайок і деталей. DIN 11024 форма D з кільцем, форма Е без кільця пружинний голчастий шплінт - з вуглецевої сталі дротяного стержня, де одна половина гладка і рівна, а друга має зігнутість в залежності від форми самого шплінта. Шплінт голчастий пружинний сприяє фіксації роз'ємних елементів у механізмах і устаткуванні.

DIN 11023 швидкознімний кільцевої шплінт (чека). Застосовується для монтажу і демонтажу рознімних з'єднань. Аналог - кільцевої шплінт M 8383 без чеки. Самий широко застосовуваний вид шплінтів - шплінт з плоскими кінцями. Але існують і іноді використовуються шплінти з зубцями або загнутими кінцями, які сприяють надійної фіксації шплінта після монтажу. Компанія «БОЛТ.ЮА» також зможе поставити модифікації таких шплінтів.

Установка розвідних шплінтів DIN 94

Для того щоб встановити шплінт DIN 94 в корончатую прорізну гайку DIN 935 і DIN 937, а також в спеціальні болти під шплінт DIN 962 необхідно ввести кінці шплінта в наскрізні пази, після чого кінці необхідно відігнути в різні протилежні сторони один від одного. При цьому в гайках для збільшення межі шплинтуемой (ходу затягування) прорізають спеціальні пази (пазів робиться стільки, скільки граней в гайці, наприклад в шестигранною гайки DIN 935 - 6 пазів). Глибина пазів в гайці DIN 935 виготовляється більше і глибше ніж d шплінта DIN 94. Найефективніший спосіб установки пружинної шплінта DIN 94 - зафіксувати кільце шплінта перпендикулярно осі гайки DIN 935 DIN 937 або болта DIN 962. Хоча найзручніший спосіб установки і комплектність конструкції розвідного шплінта - зафіксувати кільце паралельно осі болта і гайки, один на грань гайки, інший на торець болта.

Застосування шплінта DIN 94

Основне застосування пружинних і розвідних шплінтів DIN 94 DIN 11024 форма D форма Е - приладобудування, верстатобудування, автомобільна промисловість, будівництво і машинобудування для фіксації при сильній і тривалим вібраціям, для стопоріння гайок і болтів, стопорний кріплення DIN 94 для різьбових з'єднань.

Виробництво і виготовлення розвідних шплінтів DIN 94

Розвідні шплінти DIN 94 виготовляються з низьковуглецевої сталі. Сталеві шплінти DIN 94 можуть бути виконані з різними покриттями, такими як біле і жовте оцинкування (желтопассівірованние), нікельоване покриття (нікель), хромоване покриття. Безсумнівно, досить часто використовуються оксидовані шплінти DIN 94 без покриття - сталеві, чорні.

Пружинні шплінти по DIN94 також виготовляються з нержавіючої аустенітної стали А2 - відмінно проходять термічну і механічну обробку, не схильні до корозії, а також шплінти з цієї стали не токсичні, не проводять струм і не магнітів. Шплінти DIN 94 A2 виконані відповідно до країни або регіону стали 12Х18Н9Т.

Пружинні розвідні і голчасті шплінти DIN 94 DIN 11024 виготовляються з нержавіючої термостійкою (жароміцної), кислотостійкої сталі А4 - вітчизняний стандарт стали 10Х17Н13М2Т. Дані шплінти НЕ магнітні та не проводять струм. DIN 94 DIN 11024 A4 застосовується в кислотної і лужної середовищі, наприклад в кріпленні деталей, а також при монтажі приладів і обладнання в хлорованої і морської середовищі, при установки в басейнах. Також гвинти застосовуються в лужному і кислотному середовищі, в монтажі обладнання харчового виробництва, текстильної та хімічної промисловості.

Шплінти DIN 94 також виготовляються з латуні - сплаву на основі міді з цинком. Латунні шплінти DIN 94 можуть бути виконані як без додаткового покриття так і з нікельованим і хромованим покриттям. Латунні шплінти DIN94 володіють анти корозійними властивостями, у зв'язку з чим часто використовуються в сільськогосподарській галузі, промислової і морської сфері. Якщо Вам потрібні немагнітні властивості або щоб кріплення не проводив струм - латунні шплінти DIN94 відмінно підійдуть для цих цілей.

Розвідні шплінти DIN94 DIN 11024 DIN 11023 можуть застосовуватися для гайок і болтів з метричної і з дюймовою різьбою (американського і британського типу).

Дані шплінти застосовуються для болтів і гайок: американський тип великий крок UNC, невеликий крок UNF; британський тип великий крок BSW, невеликий крок BSF. Найпоширеніші і часто використовувані діаметри гайок і болтів для шплінтів DIN94 DIN 11024 - №1 / №2 / №3 / № 4 / №5 / №6 / №8 / №10 - 3/16 '' / №12 / ¼ ' '/ 5/16' '/ 3/8' '/ 7/16' '/ ½' '/ 9/16' '/ 5/8' '/ ¾' '/ 7/8' '/ 1' '/ 1 1/8 '' / 1 ¼ '' / 1 ½ '' / 1 ¾ '' / 2 '' / 2 ¼ '' / 2 ½ '' / 2 ¾ '' / 3 ''.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее