Технічний опис на DIN 7337

Технічний опис на DIN 7337. Купить оптом

 Технічний опис на DIN 7337

Сопутствующие товары


Технічний опис на DIN 7337

Стандарт DIN 7337. Комбіновані витяжні заклепки використовуються для створення нероз'ємних з'єднань тонколистових і інших твердих матеріалів. При установці заклепок доступ необхідний тільки з одного боку матеріалу. Діаметр від 3.0 до 5 мм, довжина від 6 до 25 мм, товщина скріплюються матеріалів від 1 до 20 мм.


Матеріали:


• Алюміній
• Сталь з покриттям: гальванічна оцинковка
• Нержавіюча сталь: А2, А4


Сьогодні заклепки все активніше застосовуються як і на виробництві так і в побуті. Наприклад при монтажі забору з металопрофілю, все частіше застосовують заклепки. І, звичайно, найпопулярніша тягова заклепка на сьогодні це дин 7337.


Заклепка витяжна - дин 7337Тягова комбінована заклепка, сконструйована з плоским нержавіючим буртиком, є ефективним кріпильним матеріалів при з'єднанні металевих площин. Виходить відмінний моноліт з двох з'єднаних конструктивних частин. При цьому міцність і довговічність з'єднання забезпечені. Матеріалом для заклепок служить сталь, покрита цинком за допомогою гальванічного процесу. Використовуються стали А2 і А4. Необхідно відзначити, що по імпорту останнім часом надходять великі партії комбінованих витяжних заклепок німецького якісного стандарту DIN 7337.
Ми не дарма на початку опису навели приклад пристрою металевого паркану з застосування цих кріпильних матеріалів. Сама по собі цікава монтажна схема. Справа в тому, що по заклепками немає необхідності стукати молотком, щось клепати і притому довго. Озброївшись звичайним універсальним Заклепочник, можна за день повністю з'єднати металеві листи по всьому периметру огороджується земельної ділянки. Для цього знадобиться з інструментарію тільки дриль зі свердлом по металу. Потім в отвори вставляються заклепки коротким кінцем і з них витягають стрижень, який при русі мне порожнисту оболонку. У підсумку виходить надійне кріплення двох металевих площин. При цьому монтажник знаходиться тільки на одній стороні паркану.


Купити DIN 7337


Купити заклепку DIN 7337 ви можете в компанії БОЛТ.ЮА- оптом і в роздріб за найнижчими цінами в Києві. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами відділу продажів по телефону в Києві 044-331-31-37 або замовте зворотний дзвінок на сайті www.bolt.ua
У нашій компанії Ви можете купити алюмінієві, нержавіючі, сталеві і комбіновані заклепки DIN 7337.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее