Технічний опис на DIN 741

Технічний опис на DIN 741. Купить оптом

Технічний опис на DIN 741

Сопутствующие товары


Технічний опис на DIN 741

DIN 741 Зажим для троса

У минулому, вироблені на заводах стропові троси, з метою надійності і безпеки були обробити і закріплені на кінцях. При необхідності трос відрізають потрібної довжини, подібно до електричного кабелю. Щоб закрити утворилися кінці троса і з'єднати їх, передбачений універсальний U-образний затиск для троса DIN 741.

Для обслуговування канатної, ліфтової системи, де виробляються вантажопідйомні роботи, затиск для троса DIN 741 дуже затребуваний. Без цього кріплення неможливо забезпечити міцність з'єднання металевих тросів.

Тросовий затиск використовується в буксировочном транспортного устатковання. Його рамер залежить від діаметра троса.

DIN 741 виробляють з оцинкованої сталі. Він являє собою U-подібну скобу, на яку насаджується муфта з виїмкою для троса і закріплюється двома шестигранними гайками. Таким затискачем можна з'єднати багатожильні троси.

Затиск для троса виготовляють з алюмінію, міді, нержавійки. Він широко використовується в таких областях, як будівництво, машинобудування, суднобудування.

DIN 741 Зажим для троса DIN 741 Зажим для троса


Іноді, щоб забезпечити надійне кріплення, встановлюють до 5 затискачів. Затиск DIN 741-побутового, найпоширеніший, його в основному використовують при невеликих навантаженнях, які не пов'язані з переміщенням або підйомом.

Більш ефективний затиск в тих конструкціях, де необхідна велика міцність троса. З його використанням розширився діапазон регулювання зусиль затяжок. Такелаж проводиться з пасированого вуглецевої сталі, покритої сплавом цинку, що забезпечує міцність і антикорозійне якість. Сполучні троси вставляють в U-подібний такелаж, затискають майданчиком і загвинчують обома гайками. Щоб якісно загнути кінець троса, його довжина повинна бути достатньою, щоб застосувати два і більше затискачів для міцності. Першим затискачем закріплюють кінець загнутого троса, з'єднаний з основним. Гайки затягуються відповідно зазначеному моменту.

Навпаки сережки розміщують інший затискач. Гайки затискаються щільніше, але не повністю. Між зажимами, вже закріпленими, розташовуються інші затискачі кріплення троса. Тепер потрібно рівномірно закрутити гайки всіх зажимів згідно зазначеного моменту.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее