Технічний опис на DIN 7985

Технічний опис на DIN 7985. Купить оптом

Технічний опис на DIN 7985

Сопутствующие товары


Технічний опис на DIN 7985

Гвинти з напівкруглою головкою din 7985

Гвинти DIN 7985 за своєю популярністю у монтажників, фахівців інших професій перевершили всі інші види металовиробів своєю унікальною конструкцією і легким способом установки.

Чесно кажучи, дані гвинти не можна сплутати з аналогами завдяки унікальній зовнішньої формі. Din 7985 циліндричної форми з метричної різьбою і з надзвичайно симпатичною головкою, яка має хрестоподібне поглиблення для ввертиванія його за допомогою спеціальної викрутки або іншого монтажного інструменту. Наявність в голівці шліца сприяє встановленню повної симетрії по осях отвори, інструменту та гвинта. Що стосується метричної різьби, то вона представлена ​​стандартом дрібного і крупного кроку. Головка гвинта напівкругла і повністю відповідає ГОСТу 17473. А також міжнародному стандарту ISO 7045. Стало нормою такими гвинтами кріпити площині з отворами з «глухою» різьбленням. При використанні їх в монтажних роботах гвинти «працюють» в парах зі стопорними, плоскими або пружинними шайбами, що мають потрібні отвори і аналогічне захисне покриття.

Необхідно відзначити, що 7985 найпопулярніший кріплення, який унікальний тим, що особливо стійкий до швидких температурним режимам і може довго експлуатуватися у вологих умовах.

Цей тип металовиробів, перш ніж здійснити його реалізацію, проходить ретельний тестовий контроль на визначення його відповідності вимогам потрібного стандарту. Вони випускаються з особливого металу і їх клас міцності повинен відповідати від значення 4.8 до значення 8.8. Метиз випускають з різною комплектацією і різних метричних розмірів. Вони незамінні при кріпленні конструктивних елементів на виробництві, а також промисловості, будівництві, меблевому секторі, літакобудуванні і так далі. Зазвичай цвяхами даного виду і конструкції з'єднують такі матеріали, як дерево, пластик. Застосовують в поліграфії, при виробництві реклами, інформаційних стендів, каталогів пластикових. Ними прикрашають меблі, інші предмети. Гвинти використовують для з'єднання легких металевих площин. Правда, для цього необхідно попередньо свердлити отвори і нарізати різьбу під гвинт. У такому варіанті застосовується при установці зупиночних павільйонів, монтажі металевих споруд і каркасів.Для виробництва гвинта 7985 din гост вимагає вуглецеві стали із значенням 4.8 і 8.8, покриті жовтим або білим цинком. Можуть бути зовсім без будь-якого покриття. Для класу 8.8 застосовують покриття оксидоване. Буває так, що для виконання робіт потрібен більш високий клас міцності. В такому випадку наша компанія готова запропонувати повноцінну альтернативу, наприклад, гвинт ISO 7380 з шестигранником внутрішнім і напівкруглої голівкою, а також DIN 7984 або DIN 6912. Ці гвинти підвищеного класу зі значеннями 10.9 і 12.9. Можуть бути з покриттям або без покриття.

Купити din 7985

Гвинти din 7985 є в наявності на складі компанії в великих кількостях. Різні гвинти і для різного призначення. Клієнти за допомогою фахівців можуть підібрати будь-які партії метизів з різним покриттям і потрібних розмірів. Служба постачання постійно створює резерв продукції, що забезпечує ритмічну продаж.

Якщо порівнювати вартість металовиробів, то у нас найнижчі ціни в Києві на din 7985. Це пояснюється новаторською політикою компанії щодо наших партнерів по бізнесу. Ми прекрасно розуміємо, що інвестуючи в покупця, компанія створює для себе надійного партнера і однодумця. Скористайтеся нашими низькими цінами, за якими продаємо якісний товар.

Застосування

Дані гвинти застосовуються при монтажі різних конструкцій на виробництві, в будівництві, а також в промисловості. Фахівці використовують дані кріпильні вироби для роботи з неметалевими матеріалами, такими як дерево і пластик - в основному вони застосовуються в меблевому виробництві (як для каркасної так і для м'яких меблів), в поліграфії і рекламі при створенні вивісок, стендів, пластикових каталогів і стендів, виробництві продукції з дерева, а також в декоративних цілях. Також дин 7985 застосовується для роботи з легкими металевими конструкціями, але тоді для цього потрібна попередня висвердлювання отвору під гвинт за допомогою свердла і подальше нарізування різьблення. У цьому випадку дані гвинти застосовуються для швидкого монтажу різних металевих каркасів і споруд, а також для складання ангарів, вуличних зупинок громадського транспорту.

Основне застосування гвинтів DIN 7985 - машинобудування, будівництво - особливо в легких металевих конструкціях, меблеве виробництво - м'яка і каркасна меблі, де кріплення повинен забезпечувати достатній опір навантажень.

виробництво

Гвинти виготовляються з вуглецевої або аустенітної нержавіючої (А2 і А4) стали. Клас міцності гвинтів з вуглецевої сталі може бути 4,8 і 8.8, з оцинкованим покриттям (білий і жовтий цинк) або без покриття. Для класу міцності 8.8 в основному проходить оксидоване покриття. Якщо Вам потрібна клас міцності вище ніж 8,8 фахівці компанії «БОЛТ.ЮА» готові будуть підібрати Вам альтернативу даних гвинтів, наприклад ISO 7380 з напівкруглої головою і внутрішнім шестигранником або DIN 6912 і 7984 з циліндричної головою і внутрішнім шестигранником - такі гвинти проходять з класом міцності 10,9 і 12,9 з покриттям і без нього.

Гвинти DIN 7985 можуть проходити як з метричної, так і з дюймовою різьбою. Стандартні диметрий для метричної різьби ГОСТ 17473 - М 1,6 / М2 / М 2,5 / М3 / М4 / М5 / М6 / М8 / М10. Дані гвинти також проходять і з дюймовою різьбою: в американському типі різьблення зі стандартним кроком UNC а також з дрібним кроком UNF; в британському типі різьблення зі стандартним кроком BSW і з дрібним кроком BSF. Стандартні діаметри для гвинта DIN 7985 з дюймовою різьбою - # 1 / # 2 / # 3 / # 4 / # 5 / # 6 / # 8 / # 10 - 3/16 '' / # 12 / ¼ '' / 5/16 '' / 3/8 '' / 7/16 '' / ½ '' / 9/16 '' / 5/8 '' / ¾ '' / 7/8 '' / 1 '' / 1 1/8 ' '/ 1 ¼' '.

Компанія "БОЛТ.ЮА" організовує доставку DIN 7985 Гвинтів з циліндричною головкою і сферою (півсфера) в Києві, а так само по всіх регіонах України.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее