Технічний опис на DIN 933

Технічний опис на DIN 933. Купить оптом

Технічний опис на DIN 933

Сопутствующие товары


Технічний опис на DIN 933

Найпопулярніший в світі болт DIN 933 представляє собою циліндричний стержень з шестигранною головкою. Стрижень болта має повне різьблення. Виготовляються дані болти з сталей різних класів міцності і можуть мати різні види покриттів. Стандарт DIN 933 відповідає ГОСТ 7798, ГОСТ 7805, ISO 4017.
Якщо аналізувати застосування болта з шестигранним оголовком, то стає очевидним, що кріпильний виріб застосовують в будівництві, а також в машинобудуванні, інших виробляють галузях. Вони використовуються при з'єднанні один з одним деталей, вузлів, площин. Про те, що болт не простий, а, можна сказати, презентабельний, свідчить його відповідність ГОСТ 7798-70, 7805-70, 15589-70, а також DIN 558. І завершує цей список міжнародна сертифікація якості ISO 4017.
Здавалося б, звичайний болт, зі звичайним шестигранним оголовком, а відповідає стільки вітчизняним і міжнародним стандартам. Також звертає на себе метричними величинами. Випускається довжиною від 5 до 340 міліметрів з метричної різьбою від М3 до М64.

Технічні характеристики DIN 933


Даний болт це відмінний металеве кріплення, можна сказати, універсальний. Виготовляють з особливо міцних металів. Зазвичай застосовують такі класи міцності, як 1.7709, 12,9, 10,9, 8.8, 5.6. Для виробництва болтів згідно ГОСТ використовують стали марок А2, А5. Це нержавіючі стали, які надають болта особливу міцність і відмінну антикорозійний опірність.
Якщо даний болт призначений для кріплення вузлів і деталей, які будуть працювати в агресивних середовищах, що здійснюється додаткова обробка. Кріпильний виріб покривають захисними матеріалами за допомогою нанесення на поверхню тонкого шару цинку гальванічним або гарячим способом. Можлива нікелювання болта в гальванічних ваннах. Застосовується оцинковка Термодифузійна, а також по замовленнях проводиться хроматирование гальванічним методом.


В особливих випадках метизні підприємства країни виконують замовлення на виготовлення болта DIN 933 з таких міцних і дорогих металів, як мідь, латунь, алюміній. Використовується і високоміцний пластик. Всі болти даного типу мають повне різьблення і можуть використовуватися з відповідними гайками класу 6.


Болти DIN 933 6.8 класу міцності володіють межею міцності, який дорівнює впливу сили 60 кілограм на один квадратний міліметр. Або це рівносильно 600 РН / мм. Межа плинності рівний 480 Н / мм², що рівносильно впливу сили 48 кілограм на один квадратний  міліметр.

Для монтажу різних конструкцій, складання готових виробів застосовуються всілякі кріпильні деталі, однією з яких є болт. Болти, будучи різновидом метричного кріплення, мають різний клас міцності. Цей параметр вказує, який опір чинить деталь. Болт din 933 відноситься до високоміцних болтів, так як його клас міцності відповідає 5.8-8.8, в залежності від матеріалу виготовлення.
Саме клас міцності, а також конструктивні особливості даних болтів дозволяють використовувати їх для з'єднання відповідальних конструкцій. Такі конструкції розраховані на ударні, статичні, динамічні та інші навантаження (наприклад, високий тиск), які буде відчувати готовий виріб в процесі експлуатації.


Відмінною особливістю компанії БОЛТ.ЮА, що здійснює поставку і реалізацію болтів в вичерпному асортименті типорозмірів, є постійна наявність на складі потрібного товарного запасу виробів найвищої якості.


Болт din 933 має не тільки високий клас міцності, але і конструктивні особливості. Це метричний кріплення, що представляє собою стрижень, на який нанесена різьба, з головкою шестигранною форми. Даний вид болтів відрізняється тим, що різьблення наноситься на всю довжину стержня (повна різьба).


Спосіб використання болтів з шестигранною головкою


Перевагою головки, яким володіє DIN 933 Болт з шестигранною головкою (з повним різьбленням) ГОСТ 7798, є підвищена якість з'єднання. Для фіксації вироби використовуються спеціальні накидні, торцеві або ріжкові ключі, що дозволяють затягнути болт максимально надійно.
У процесі використання болтів відбувається їх установка в відповідні по діаметру кріпильні отвори, зі зворотного боку нагвинчується гайка. За допомогою ключа або гайковерта проводиться фіксація з'єднання. Для зміцнення з'єднань і перешкоджанню самовільного відкручування гайок додатково можуть використовуватися плоскі шайби або гровера.

Болт din 933

Підвищену міцність і надійність DIN 933 Болт з шестигранною головкою (з повним різьбленням) ГОСТ 7798 набуває за рахунок матеріалу виготовлення і додаткової обробки. Сировиною для виробництва болтів служить легована або нержавіюча сталь різних марок. В процесі виготовлення готовий виріб піддається термічній обробці, що дозволяє докладати великі зусилля для їх затягування зі збереженням якості різьблення.


Особливе значення має вартість болтів, випущених відповідно до 7805 ISO 40147. На складах компанії БОЛТ.ЮА, при гарантії незмінної якості і наявністю великого асортименту продукції, пропонуються болти din 933 за найнижчими цінами.


Області застосування болтів підвищеної надійності


Головними галузями, де без використання болтів 7805 ISO 40147 не обійтися, є машинобудування (насамперед важке), монтаж будівельних конструкцій, які піддаються сильним навантаженням (в тому числі мостів). Використовуються дані кріпильні деталі при монтажі залізничних конструкцій, виробництві обладнання та приладобудуванні, при монтажі будівель промислового призначення.
Але цим область застосування шестигранних болтів з повним різьбленням не обмежена. Вони є найпопулярнішим видом метричних кріплень, надійно скріплюючи деталі практично з будь-яких матеріалів (дерево, метал, цементно-бетонні матеріали, пластик та ін.). Тому використовуються в будівництві, меблевому виробництві та інших галузях.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее